Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem vagyok egy sportember. A...

Nem vagyok egy sportember. A gimiben, aki a 100 cm-t nem tudja átugorni, az elégtelent kap. Ez nem túlzás? (magasugrás)

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De, szerintem az egy kicsit. Beszélni kell a tanárral, értelmes, emberi módon, hogy ezt oldjátok valahogy meg.
2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem,mert én sem voltam sportember néhány éve,mégis lazán megugrottam a 160at.. 100 centi szinte semmi,főleg középiskolában..
2016. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

MAGASugrásról van szó.

Ha abban 160 centit teljesítettél, úgy, hogy nem sportolsz javaslom kezdj el komolyabban készülni, versenyezni.

Távolugrásból a 160 cm 2-es és 3-as között van általában. Tanárfüggő.

Nálunk a magasugrás eddig csak úgy volt osztályozva, hogy aki 120 cm felett teljesít, jól csinálja és nem esik le a léc, ameddig a szivacson van az 5-öst kap. Az alatt meg semmit.

Szerintem így fair.

2016. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
3as,tudom hogy magasugrásról van szó.. ès akkoriban tényleg nem sportoltam semmit, de középiskola előtt és most,utána is rendszeresen..emellett magas vagyok, viszonylag hosszú lábaim is vannak,így nem volt nagy tudomány magasat ugrani.. de valószínűleg a kérdező lány,akitől nyilván más az elvárás..nálunk ha jól emlékszem,a lányoktól 90 cm volt a 2es, igazából csak a technikát nézték. Amúgy 3as, a helyből távolugrásom 270 cm volt akkor ;)
2016. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
24%

Mi ez a bénázás?

Én 110cm-t már középiskolában átléptem a 188 centimmel.

155cm-t simán megugrottam. Jah, 100 kiló voltam és nem sportoltam különösebben.

Komolyan, aki egészséges és 1m-t nem tudja megugrani, az rettenet béna. Úgy látszik már kiterjedt az oktatás fogyatékossága a tesiórákra is...

2016. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hányadikos vagy? 7.-es vagyok, és nekünk 105 cm az elvárás?
2016. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
*utolsó vagyok, az kijelentés volt.
2016. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tom Benko ***** válasza:
@5: Én sem tudtam megugrani, sőt, még a 70-et is alig. Viszont kiváló hosszútávfutó voltam, ez kompenzálta az ilyen hülyeségekkel kapcsolatos hiányosságaimat.
2016. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem 105 volt a maxom, 3-as lett. :D Speciel semmilyen sportban nem vagyok jó. Egyszerűen ilyen szánalmasan bénának születtem. A ritmusérzékem is hagy kívánni valót maga után. Imádok sétálni, hula-hoppozni és biciklizni. Úszni is, de hát az egy elég kiváltságos dolog. :D Most meg kori szezon van, ami ugyancsak szuper. :) Már nem vagyok középsulis és boldoggá tesz, hogy nem kell elviselnem, ahogy mindenki

rajtam nevet és a tanár is aláz. Annyi önbizalmam sincs ezen a téren, hogy csoportos mozgásprogramokban nem mernék részt venni. :/( Lány vagyok. )

2016. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves kilences!

Sajnálom.

Én sem úszni, sem biciklizni nem tudok. Tényleg nem az erősségem a sport.

Nem értem, hogy egy testnevelésórán miért olyan dolgokat kell csinálni, amik egyéntől függően működnek, vagyis van akinek megy, és olyan is van akinek nem.

Felesleges osztályozni ezeket, hiszen ha nem tudom, akkor rinyálhat a tanár. Ez van. Ezt dobta a gép..

Ha már testnevelés óra, akkor mért nem futószalagon kell futni, vagy szobabiciklin tekerni, stb?

Ezeket bárki megtudná csinálni, és még több kalóriát is égetnénk...

Teljesen értelmetlen ez az egész.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. jan. 11. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!