Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem vagyok egy sportember. A...

Nem vagyok egy sportember. A gimiben, aki a 100 cm-t nem tudja átugorni, az elégtelent kap. Ez nem túlzás? (magasugrás)

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 17:01
1 2
 11/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Én hatodikos lány vagyok,13 éves, 150cm és 40kg. Siman megugrom a 110-et,ami nalunk elvaras.

2017. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy sportember akkor miért érdekel egy tesi egyes?
2017. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekünk 5.ben lányoknak volt 100 cm
2021. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Basszus de régi ez a kérdés, akkor voltam elsőéves egyetemista, most meg már PhD hallgató.


Én voltam a 9-es és sokat javult a sporthoz való hozzáállásom eljártam hastáncolni még Covid előtt. Azóta sajnos híztam, eléggé depresszív típus vagyok, de bármilyen mozgásforma segít oldani, főleg a tánc. ;) Úszni még mindig nagyon szeretek.


Furcsa visszagondolni a gimis időkre, haj de öreg vagyok. XD

2021. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!