Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kezdemenyezzek ha 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdemenyezzek ha 2 lany van az agyamban?

Figyelt kérdés
21F vagyok, a legjobb baratom 20L es van egy baratnoje. neha bulik utan en viszem haza stb, es ott alszom naluk. Ez mar egy joparszor megtortent, de semmi szexualitas nem lett bevonva. Gondolom ilyen esetben nem en kell kezdemenyezzek vagy igen? Nagyon joban vagyok veluk rengeteget vagyunk egyutt, elegge komfortosak vagyunk egymassal, de szexualitas tema nemigazan jon fel. En vagyok a bena? vagy ha ok akarnanak valamit, akkor azt mar levettem volna? egyszeruen nem jon, hogy beleszoljak egy kapcsolatba.

2016. nov. 13. 03:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem hagyd őket. Tönkreteheted a barátságotokat meg a két lány párkapcsolatát is...

Olyan sok lány van, keresgélj másokat.

2016. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sehogy ne kezdeményezz. Annyi csaj van, mint égen a csillag, hagyd meg őket egymásnak.
2016. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!