Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kezdemenyezzek ha 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdemenyezzek ha 2 lany van az agyamban?

Figyelt kérdés
21F vagyok, a legjobb baratom 20L es van egy baratnoje. neha bulik utan en viszem haza stb, es ott alszom naluk. Ez mar egy joparszor megtortent, de semmi szexualitas nem lett bevonva. Gondolom ilyen esetben nem en kell kezdemenyezzek vagy igen? Nagyon joban vagyok veluk rengeteget vagyunk egyutt, elegge komfortosak vagyunk egymassal, de szexualitas tema nemigazan jon fel. En vagyok a bena? vagy ha ok akarnanak valamit, akkor azt mar levettem volna? egyszeruen nem jon, hogy beleszoljak egy kapcsolatba.

2016. nov. 13. 03:34
1 2
 1/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Ez a dolog csak akkor működik, ha az egyik csajjal nekilátsz a dolognak. Amit nem feltétlen ott kell elkezdeni.:D


De ha azt írod, hogy barátod.. hát akkor minek akarod megdugni?

2016. nov. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem az ágyban érdemes elkezdeni, szerintem. Nekünk legalábbis az vált be, hogy szóban flörtöltünk először, aztán mikor már mindenkit eléggé felcsigázott a téma, akkor kezdtünk el fizikálisan is rámozdulni a dologra. Ennek persze az a hátránya, hogy csak akkor fog összejönni, ha elég lazák, de jobb is így, mert ha nem akarnák és mégis nekikezdtek valaminek (mert mondjuk részegek) akkor azt a barátságotok bánhatja.
2016. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha leszbik a lányok, akkor felejtős. Az egyiküknek minimum biszexnek kell lennie, ha akarsz valamit. Az pedig hogy szex nem került szóba nem kizáró ok, de esélyesebb ha szóban is nyitottak a témára.
2016. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne hozd fel, ne rontsd el a barátságotat.
2016. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul sül el, akkor tönkremehet a barátságotok.

Szerintem ha akarnának valamit, akkor utaltak volna már rá. Flörtölés, szexuális célozgatás stb

2016. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaa most nézem, hogy leszbikus kategória. Azt hogy elmegy a barátnőjével bulizni azt úgy kell érteni, hogy úgy a barátnője hogy együtt járnak, párkapcsolatban vannak? Mert ha igen, akkor szerintem hát nem mondom, hogy esélytelen, de nagyon-nagyon pici rá az esély. Hallottam már ilyet, hogy egy pasi beakart szállni egy leszbikus pár közé harmadiknak és a vége pofozkodás lett. A fiú járt rosszul...
2016. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Maximum legközelebb kérdezz rá annál a csajnál, akivel jóban vagy. Ha azt mondja, hogy nem, akkor hagyd annyiban, ne erőltesd. A lányok amúgy sem bírják a nyomulós pasikat, de a leszbikusok főleg nem.
2016. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Feküdj le egy férfivel.
2016. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, NE kezdj ki velük, ha ők egy leszbikus pár!!!Nagyon csúnyán lejáratod magad, ha ilyet kezdeményezel náluk!!! Ha biszexek, az más, de leszbikus nőknek sose ajánlkozz!


29/nő/l

2016. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! igen parkapcsolatban vannak, de mind a ketten inkabb biszexek. A baratnoje meg inkabb belevalosabb meg neha igy felig rajtam alszik, de a masik lany aki a legjobb baratom; en mindig is szerettem volna tobbet tole mint baratsag, de a vegen osszejott ezzel a lannyal.

Persze nem kotelezo a szex, de azert benne lennek:D csak korulottem mindenki nezi, hogy de jo dolgom van, el sem hiszik, hogy soha semmi nem volt koztunk. De mi igy igazabol nagyon jol elvagyunk. lehet csak elrontana.

2016. nov. 14. 05:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!