Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Úgy érzem vonzódom a nőkhöz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem vonzódom a nőkhöz, de nem tudom, hogy nyissak, . kezdeményezzek, . tegyem fel a kérdést?!

Figyelt kérdés
Persze csak személyesen :)

2015. okt. 26. 00:59
 1/4 anonim válasza:

Hát nekem az első barátnőm egy sima barátbő volt akihez vonzódtam de ha neked nincs ilyen akkor ismerkedj neten! Facebookon vannak leszbikus csoportok, van egy csomó leszbikus társkereső, Pesten szoktak lenni Leszbi bulik is.... Ha direkt olyan közösségben vagy, biztos megtalál téged egy határozottabb leszbi ;)

Amúgy hány éves vagy?

2015. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj másokkal bikkel vagy leszbikkel és lehet ha elmondják a tapasztalataikat akk jobban fogsz tudni nyitni nekem is nyugodtan irhatsz :))
2015. okt. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat. Inkább a személyest preferálom, igy ezek a bibulik lehet nem is rossz ötlet :) 22 éves vagyok
2015. okt. 26. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk...
2015. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!