Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kezdeményezzek? 18/L/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? 18/L/L

Figyelt kérdés
Van egy biszex lány ismerősöm, aki nagyon tetszik. Nem tudja, hogy tudom, hogy biszex, de én össze szeretnék jönni vele. Hogyan kezdeményezzek neki, és hogy térjek rá erre a témára, hogy ő maga mondja el nekem, hogy biszex, és én pedig el mondjam, hogy leszbikus vagyok?
2015. júl. 23. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki! Te is leszbi vagy és be jön neked. Ennyi!!!!
2015. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki h tudod h bisex. neked nincs bajod ezzel, és szeretnéd megismerni őt :)
2015. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd át egy L maratonra. :D
2015. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyszerűen smárold le, aztán kérj elnézést, hogy: bocs, de megbotlottam.
2015. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lényegében ugyan úgy, mintha fiúval csinálnád. Próbálj meg valahogy beszélgetni vele, meg szemezzetek.

Ha bejössz neki, akkor különösebb trükkök nélkül megy minden magától. Ha meg azt látod, hogy csak udvariasságból válaszolgat, meg nem igazán keresi viszont a társaságodat, akkor felejtős.

2015. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és fennáll a kölcsönös szimpátia, akkor nem árt az elején tisztázni, hogy ki mit akar. Mert lehet ő csak barátkozni szeretne, te meg ezek szerint többre vágysz, ezért feleslegesen ne fárasszátok egymást.
2015. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!