Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezdeményezzek szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek szexet? Itt van már az ideje?

Figyelt kérdés

Barátom 20,én 19, 2 éve ismerjük egymást de csak 1,5 hónapja vagyunk együtt. A

ő szűz, én már nem.Nem akarom, hogy elsiesse az első alkalmat, ezért nem tudom, hogy itt van e már az ideje.Ha smarolunk mindig megfogja a seggem, simogat, stb. Eddig mondjuk alkalmunk se lett volna többre, mert nem voltunk olyan helyen. Itt van már az ideje, ha igen hogy kezdemenyezzek, hogy tovább jussunk az eddigi dolgoknal?


2015. jún. 24. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt az idő. Egy fiúnál másabb azért mint egy lánynál. 20 éves, szerintem épp itt az ideje.
2015. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha te már nem vagy szűz akkor csak tudod hogy mit kéne tenni!

Mikor simogatja a feneked stb, te megfogod a farkát onnan nyílván tudni fogja hogy mi a terved!

2015. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor van itt az ideje mikor ti azt úgy érzitek, nincs semmilyen időkorláthoz kötve.
2015. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most már itt az ideje a szexnek!


---


l = 16 cm

d = 4,5 cm

2015. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valamelyikőtöknél vagytok, és az ágyban csókolóztok, nyugodtan kezdd el simogatni lent (kb biztos, hogy már állni fog neki), vedd le a pólóját, vagy a sajátodat, meg fogja érteni mit szeretnél. Nem korai.
2015. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már 1,5 év után itt az ideje. :)

Pláne ennyi idősen.

2015. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

most így elsőre azt mondom, hogy nem korai, de igazából ti érzitek.

vagy legalább pettingeljetek, aztán ha ő is akarja, akkor majd folytatja, hiszen szerintem nem fél attól, hogy te nem akarod :)

2015. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!