Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit szólnál, ha a baratnőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a baratnőd azt kérné tőled, hogy felcsatolhatóssal dugd meg őt?

Figyelt kérdés
Bele mennél a barátnőd kednéért? Esetleg van itt olyan, aki mar csinált ilyet?

2016. nov. 2. 01:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

Én imádnám megtenni! :D Ha látnám rajta, hogy élvezi, az nekem csak még nagyobb öröm lenne :)

(Bár én nem leszbi vagyok, hanem biszex) :)

16/L

2016. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
49%

#9: Én például azt sem szeretem, ha belém az ujjukat teszik. Egyszerűen nem "jó" érzés, ha bennem matatnak, nem emellett azért vagyok lánnyal, hogy ő vele szeretkezzek, ha farkat akarnék magamban, pasival lennék. :D De nem ez a fő ok. Hanem mint mondtam, egyszerűen nem szeretek semmit magamban. Ezért.

Ahhoz, hogy csináljam meg inkább a másik ok a mérvadó, amit felvázoltam.

2016. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
De nem egy pasival vagy közben. Egy nő van a játékszer másik felén. Es nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet az, hogy nem élvezed a hüvelyi izgatást. Ugy van kialakítva az egész, hogy a lehető legnagyobb élvezetet okozza. De hat másnak nem lesz rosszabb, ha te a hülyeséged miatt elzarkozol előle, te dontesed. Bár en soha nem ertettem azokat a leszbikusokat, akik igy gondolkodnak :)
2016. nov. 2. 20:56
 14/29 anonim ***** válasza:
95%

Én nagyon élvezném, ha megdugnának vele, már a gondolattól is bizsergek. :D


L

2016. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Ettől még másnak miért ne lehetne? Én nem ilyen vagyok és pont. :) És igen, tényleg szar érzés (nekem személy szerint), ha valamit belém "nyomnak". De hát istenem, mindenkinek más, nem? Te kérdezted, hogy ki mit szólna. Nyilván akkor kapni fogsz elutasító és engedő válaszokat is, hiszen nem szeretheti mindenki ugyan azt. Nem? :)
2016. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, csak nagyon furcsállom ezt a gondolkodást. De elfogadom, hogy valaki nem szereti, csak nem ertem :)
2016. nov. 2. 22:26
 17/29 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem gondolkodás. Egyszerűen belém bármi bekerül, másodpercek alatt teljesen kiszáradok, meg rossz érzés. :D Ennyi. Nem fáj, csak kellemetlen és... nem. Úgyhogy ez nem gondolkozás kérdése, maximum az, hogy a másik oldalon legyek. Ami meg nem vonzz. :D
2016. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Örömmel megtenném. 19L/L
2016. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen megtettem, ha a barátnőm megkért rá, nekem bejött. A fordított helyzet nem volt annyira izgató, de az elsősorban amiatt, hogy a behatolás nem igazán elégít ki.

27N

2016. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Mar miota gondolkodom rajta.. 2eve szeretnem kiprobalni, de meg nem indultunk el sajnos a megvalositas utjan:/ meg sosem voltam fiuval, lannyal viszonyt mar egy parral, es mindegyiknek leszogeztem ha egyszer en fiuval leszek az maskepp nem tortenhet csak is igy. Szeretnem, izgat a gondolat, es tuti hogy 1.eves evfordulo utan beadom hogy csinaljuk meg :D drukkoljatok nekem :$

19/L/L

2016. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!