Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem dohányzó nőként zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dohányzó nőként zavarna ha a barátnőd dohányozna?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 07:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Le kell szokni,nem jó az a rohadt cigi semmire,előbb vagy utóbb majd te is belatod
2016. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valaki a kérdésre is válaszolhatna.
2016. szept. 20. 07:50
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
hamutartóval csókolózni? na neee
2016. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem örülnék neki de ha nem valami nagyon undorítót szív el tudnám fogadni bár próbálnám leszoktatni 21/Bi/L
2016. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem zavarna. A családban csak én nem dohányzom,megszoktam😁 Nem próbálnám leszoktatni se.

22LL

2016. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Kizárt, hogy dohányossal kapcsolatba lépjek.

Nemcsak mert büdös és undorító.

2016. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Végre egy normális gondolkodású ember... Köszi 5-ös! :D Én ia így vagyok ezzel...

Nem zavarna és nem próbálnám leszoktatni sem. Családomban is mindenki dohányzik.

Másrészt elvárom a páromtól is, hogy legyen határozott erős es tudja mit akar mi a jó neki... ne könnyen befolyásolható...

2016. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A mostani párom nem dohányzik ezért ha most rászokna tuti leszoktatnám. De ha úgy ismertem volna meg,hogy dohányzik akkor nem zavarna volt már olyan párom 23L
2016. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt egy exem aki dohányzott és az első csókolózás után öklendezni kezdtem annyira undorítóan savanyú szája volt. :$


Nálunk az lett, hogy napi 1 szálra csökkentette a cigit és akkor ezt elviseltem.

2016. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, de sose találkoztam még olyannal, akinek probléma lett volna. Persze volt, akinek nem tetszett, de ha nem történt semmi, az nem a cigi miatt volt.
2016. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!