Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem dohányzó nőként zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dohányzó nőként zavarna ha a barátnőd dohányozna?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 07:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon zavarna, mivel már leraktam. Még a baráti tàrsaságban se viselem el.

22/L

2016. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű mennyi retardált van.


Na aranyapám vagy aranyanyám... Ha én valakivel megismerkedem aki dohányzik és én nem dohányzom... Így ismertem meg, így kell elfogadnom. Nekem se jogom megszabni se közöm hozzá. Ha nem így ismerem meg és aztán kezd el dohányozni, na akkor van közöm hozzá annyiban, hogyha a számat telefüstöli. De amíg ezt normális és kulturált formában teszi és nem a számba fújja addig saját dolga. Sok hülye ember van ahogy elnézem istennek hiszik magukat. Még egyszer ki is hangsúlyoznám, nem áll jogában sem módjában még csak meg említeni sem senkinek ezt a témát olyas valakinek akivel úgy ismerkedett meg. Az ágyban természetesen ne, de konyhában kávé mellett stb ő dolga. Ha valakit így ismerek meg akkor végkép nincs jogom beleszólni, csak a sok barom azt hiszi ő a felvilágosult senki és majd megmondja a tutit. Ilyeneknek mondom, hogy arra van az ajtó viszlát.

2016. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Kezdve veled kedves előző.


Neked sem áll jogodban megmondani, hogy hogy fogadjanak el másokat. Nem vagyunk egyformák, és nem is kell elfogadni ezt a függőséget se, ha valaki nem akarja. Teljesen más egy olyan személy illata, közérzete, mindene, aki nem dohányzik, mint egy olyané aki igen.

2016. szept. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, a párom soha nem hagyja szó nélkül, ha kimegyek cigizni, de azért nem kezd el őrülten kiabálni velem, csak be-be szólogat, ami ha jobban átgondolok nem is feltétlen rossz dolog, hiszen azért csesztet mert ártok vele magamnak hiába jó nekem az az 5 perc...Inkább cukinak találom, hogy jót akar nekem és foglalkozik az egészségemmel!
2016. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar a cigi, szóval zavarna.:S
2016. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 tiliacordata ***** válasza:
Nálam kizáró ok.Egyszerűen, mert undorító szagú minden tőle.Minden!Pfujj.
2017. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!