Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az mennyire számít szokatlanna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire számít szokatlannak, ha meg akarok dugni egy nőt felcsatolhatóssal?

Figyelt kérdés

Ugye az alap leszbikus szex az kéz, nyelv, esetleg ujjazás.


El fognak küldeni a fenébe ha ilyesmit szeretnék? Ráadásul úgy, hogy ő van fölül (lovagló póz)? Ez különleges dolognak, perverziónak számít?


Azt, hogy ő is engem, nem tudom. Sosem csináltam ilyesmit, félek hogy fájna. De végülis így korrekt, nem?



2015. aug. 4. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Ez inkább biszexuálisoknak való.

A leszbikus lányok tudod nem csak a valódi péniszre nem vágynak de annak mű változatára sem. Leszbikus vagyok én is, jól tudom. Az ismerősök is így vannak vele. Viszont a biszexuálisok mivel eleve nincsenek rosszul egy pénisztől nagyobb sikered lehet vele.

2015. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Timi te vagy az?
2015. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez....valahogy szexi!!! Nem tudom,miért,de engem izgatna...Tudom,hogy a leszbikusok nagyrésze nem igazán izgulna pont ettől,de engem nagyon felizgatna,ha egy lány dugna meg.nem tartozik hozzá egy szőrös,férfitest,de mégis érzem,ahogy birtokba vesznek,az viszont eléggé feltud tüzelni! *.*


L/L

2015. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: igen, ettől a hozzáállástól tartok.

Mondjuk engem nem zavar ha bi a barátnőm, sőt igazán az se ha transz. Szerintem a női lét esszenciája nem abban gyökeredzik, hogy lyuk-e vagy nem lyuk, nem az alkatrészektől lesz valaki igazán nő.

Az idegvégződés meg idegvégződés, amit ha stimulálnak, az jó érzés attól függetlenül, hogy kinek milyen az orientációja, anatómiailag ugyanott van. Egy aszexuális ember is tud, sőt általában szokott maszturbálni, a testi érzetnek semmi köze ahhoz hogy mire izgulsz föl.


Második: Nem nyert. Nem Timi.

2015. aug. 4. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező!Lenne esetleg kedved ismerkedni?facebook/viber is jöhet! :)
2015. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 vorarlberna ***** válasza:

Amint a példamutatja partnar függő. Szerintem idővel biztos találsz valakit aki szívesen kipróbálná, de ha kapcsolatban vagy akkor meg egy kérdésből még mindig nincs akkora baj, mintha kikötöznéd és aláfeküdnél egy kis pélóval.

Előbb utóbb mindent ki kell próbálni.

2015. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szokatlan. Miért lenne az?


Akikből ellenkezést vált ki a dolog, próbáljanak meg nem a férfi nemi szerv utánzataként tekinteni a vibrátorra, hanem egy olyan eszközként, ami a nők anatómiai adottságaiból fakadóan a leginkább alkalmas az örömszerzés egyik fajtájának kiváltására...

2015. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 vorarlberna ***** válasza:
Mindjárt jön Lilla_1991 és linkel egy szép csatolós dolgot ami nem hasonlít egy péniszre sem,hanem inkább úgy néz ki mint egynő vágyainak meghosszabodása térbeli helyet foglalva.
2015. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elegge izgato (:

17/L

2015. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Én teljesen egyet tudok érteni veled, s azzal amit leírtál ezzel kapcsolatban. A nőiesség mivolta belülről jön, az ember lelkéből. Lehet az is, hogy én is biszexuális vagyok egyébként ezért vélekedek így erről és nem borzasztana a felcsatolhatós sem. Sőt, nagyon izgat a gondolata. Továbbá a nőkben érzek valami többet, pluszt magam számára. Valami ami árad belőlük. Ez egy megfoghatatlan valami. Ezért is gondolom úgy, hogy egy transz nővel szerelembe tudnék esni.


Válaszolva a kérdésedre nem tudom igazából mennyire szokatlan átlagban a dolog. Én mikor kipróbáltam a barátnőmmel, nem volt kérdés, hogy ez fura vagy sem. Mindkettőnknek tetszett a dolog és élveztük.


20/L

2015. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!