Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az mennyire számít szokatlanna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire számít szokatlannak, ha meg akarok dugni egy nőt felcsatolhatóssal?

Figyelt kérdés

Ugye az alap leszbikus szex az kéz, nyelv, esetleg ujjazás.


El fognak küldeni a fenébe ha ilyesmit szeretnék? Ráadásul úgy, hogy ő van fölül (lovagló póz)? Ez különleges dolognak, perverziónak számít?


Azt, hogy ő is engem, nem tudom. Sosem csináltam ilyesmit, félek hogy fájna. De végülis így korrekt, nem?



2015. aug. 4. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít perverzió nak. A jelenlegi barátnőmmmel rengeteget sexelünk csatolossal sokféle pózban
2015. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon izgato..kirpobalnam..
2015. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo! Nincs ebben semmi perverz ,en is szivesen szexelnek igy egy szep ,noies novel.(de egy fius vagy kover leszbit sosem dugnek meg igy. Bar oket alapbol elutasitom) Tenyleg izgato,hogy behatolok egy nobe es birtokba veszem ot ,mind ezt nokent.

Ha van esetleg itt egy szingli ,szinten lipstick leszbikus no,nyugodtan irhat ;)


28 eves ,noies no

2015. nov. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!