Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert akar az osszes no...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar az osszes no akiknek eddig szimpatikus voltam egy ido utan felcsatolhatossal megdugni? 31/N

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 15:31
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem a gyk-rol vonom le a kovetkeztetesem csak itt a hozzad hasonlok meg tesznek ra!


En nem baratkozom veluk utcso! Ok jonnek hozzam beszelgetni!


Borzaszto nehez itt egyesekkel beszelgetni , komolyan mondom...

2016. okt. 14. 18:11
 22/27 anonim ***** válasza:
78%

"En nem baratkozom veluk utcso! Ok jonnek hozzam beszelgetni!"


Nem hiszem, hogy csak úgy odajönnek hozzád leszbikus nők, és felajánlják neked, hogy megdugnak felcsatolhatóssal. Ez még melegbárban is szokatlanul gyors tempó lenne. Szerintem hazudsz össze-vissza.

2016. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
28%
De miert mennek? Valaminek lennie kell benned, hogy leszbikusnak neznek. A felcsatolos iranti vagyukrol nem tudok mit mondani nekem igazi van
2016. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%
Leszbikus vagyok és belém nem dugnak semmit :D Hagyjuk már ezt, hogy mindenki csak azt akarja.
2016. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Na most fejeztem be a magyarazkodast,nem csalodtam az oldalrol...
2016. okt. 14. 19:23
 26/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha csalódtàl az oldalall kapcsolatban miért vagy itt? Szerintem ezt nem a leszbikussàghoz kellett volna be sorolni mert ez szinte nem is kérdés hanem TE vagy ezen ki akadva...Nyilvàn azért akarnak mert tetted vetted magad nekik vagy mit tudom én. De hagyjuk màr azt hogy egyszer csak a semmibõl oda irja a làny hogy -He megdugnàlak felcsatolhaossal... Ha pedig tényleg érdekel a vàlasz kérdezd meg az adott személytõl.
2016. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
36%
Zsíros Gyöngyi! Te vagy az? :D
2016. okt. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!