Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert akar az osszes no...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar az osszes no akiknek eddig szimpatikus voltam egy ido utan felcsatolhatossal megdugni? 31/N

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 15:31
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

9!

Ha nokkel csak beszelgetek es kozben derul ki hogy vonzodnak a sajat nemukhoz, akkor En azert lennek bi mert szobaalltam veluk???

Azert ezen gondolkodj mar el!

2016. okt. 14. 16:28
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

"Ebben az a jo hogy En hetero vagyok es ha szeretnek dugni akkor ferfit fogok ehhez es hat egy no mit elvez abban hogy egy masikat dug..."


Még jó, hogy a Szexualitás » Leszbikusság kategóriába írsz.

2016. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Osztom a #12-est! Az is tök jó,hogy ilyen részletes leírást adtál, és nem kell mindent harapófogóval kirángatni belőled! :)
2016. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Miert?

A hetero kategoriaba irjam a meleg lanyokkal tortent esetemet???

Valoszinu akkor meg ott kifogasolnak...

2016. okt. 14. 16:57
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

"Miert?

A hetero kategoriaba irjam a meleg lanyokkal tortent esetemet???

Valoszinu akkor meg ott kifogasolnak..."


Igazából ez a kérdés egyik kategóriába se illik igazán, meg úgy sehova... Amúgy azt sem értem, hogy miért zavar, ha leszbikus nők felcsatolhatóssal akarnak megdugni, ha egyszer egyáltalán nem létesítesz kapcsolatot leszbikus nőkkel.

2016. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Szerinted!!!!!

Na vajon miert zavar!

Gondolkodj!

Ezzel az oldallal az a baj, hogy ritkan teszek fol kerdest (szerencsere) mert szinte mindeg folidegesit a sok Iq lajtos a beteg valaszaval es kerdesevel!

Reszemrol lezartnak nyilvanitom a kerdesem!

2016. okt. 14. 17:22
 17/27 anonim ***** válasza:
Ezt örömmel hallom.
2016. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

U.i.:


Erdekes hogy paran vannak akik tudnak ertelmes valaszokkal szolgalni, de a java resze csak azert van hogy kotozkodjon es kiforgassa a szavakat!

Kozeputon Vagyok a melegek megiteleseben, de az ilyenek mint az utolso inkabb a negativ oldalra billent!

Koszonjetek meg az ilyeneknek az emberek negativ velemenyet..

2016. okt. 14. 17:45
 19/27 anonim ***** válasza:
41%
Ha néhány GYK-s választól leszel homofób, azt nem kenheted másra, azt csakis a saját jellemgyengeséged okozza.
2016. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
Hetero nokent a leszbikus ismeroseid fittyett hanyva az iranyultsagodra, meg akarnak dugni mind? Minek baratkozol veluk, ha ez zavar?
2016. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!