Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Szexszeltete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LloydLord kérdése:

Leszbikus lányok! Szexszeltetek már fiúval?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 22:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a társadalmi elvárás, nyomás rajtam is volt, de az utolsó pillanatban mindig visszavonulót fújtam... és bár türelmes fiúim voltak, azért nem éreztem korrektnek, hogy nem tudom meddig váratom őket, így elég korán szakítottam minddel.

Mikor barátnőm lett egy percig sem kellett gondolkoznom, hogy akarom-e vagy sem.

2016. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szexeltem fiúval.

19/L

2016. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 MaryRead ***** válasza:
100%
Arany csillagos vagyok ^^ nem szexeltem fiúval, nem is tervezem.
2016. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
87%
Az a baj a mai világgal hogy be vannak skatulyázva az emberek. Én 3 évig jártam pasival, tehát értelemszerűen le is feküdtem vele. 24 éves vagyok és 3 éve elhagytam a az akkori pasimat egy lányért. Ettől biszex vagyok. De az én elméletem szerint nem az a lényeg kivel vagy milyen nemű, hanem mennyire szereti az ember a másikat.
2016. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
63%
Az a poén, hogy 14 válaszból 2 vagy 3 ad választ a kérdésre :D
2016. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
20 vagyok és én igen! Nem azért mert bi vagyok, hanem, mert volt egy barátom 16 évesen. Szerettem, de nem szerelemből. Ő velem akart lenni én meg "ő a barátom" alapon bele mentem. De utána hamar rájöttem, hogy ez nem én vagyok...
2016. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 ez már válasz, köszönöm szépen :)
2016. aug. 8. 15:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, szexeltem fiúval. 18 körül voltam, és mindenki biztos volt benne, hogy nem lehetek meleg, csak én nem. Megpróbáltam, nem tetszett, de nem bántam meg, azóta sokkal magabiztosabb vagyok, tudom mit/kit akarok és merre tartok. :)
2016. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!