Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Szexszeltete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LloydLord kérdése:

Leszbikus lányok! Szexszeltetek már fiúval?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2016. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy, mért csinálnám?
2016. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem értelmetlen a kérdés, hiszen sok mindennel tudja magát a lány kielégíteni. Kipróbálhat különböző eszközöket például és sokan ki is próbálnak. Ennyivel tényleg kipróbálhatják, legfeljebb nem azt élvezik benne, hogy fiúval csinálják, hanem csak magát az érzést, ahogy kielégülnek tőle.
2016. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Én írtam hogy értelmét veszti.

Bármelyik leszbikus megmondja hogy nem vozódik szexuálisan egy férfihoz sem.

Ha úgy lenne akkor biszexuális lenne.

Értelemszerűen.

2016. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszti értelmét a kérdés!


Van ez a TÁRSADALMI ELVÁRÁS - nak nevezett csudálatos dolog. Olvass néhány blogot, történetet, vagy akár itt nézz kicsit jobban szét, megtudod, hogy sok leszbikus lány nem úgy indított, hogy letisztultan meleg. A TE nagyon elnyomja őket, főleg ha olyanok a szülők, barátok is. Ezért belemennek a kamasz meleg lányok hetero kapcsolatokban, ami jócskán rájuk nyomja a pecsétet, mivel legbelül nagyon is jól tudják, hogy ők igazából melegek, és ez egy kényszer helyzet.

2016. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem #2-es válaszoló, hogy vonzódnak-e a fiúkhoz, hanem, hogy szexszeltek-e már eggyel is.
2016. aug. 6. 23:19
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
#1 vagyok: Miért is pontoztak le, ha tisztán, egyszerűen és velősen válaszoltam a kérdésre?
2016. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

9-es

Ne sírj már a %-ok miatt, nem kapsz érte semmit sem :)

Itt dívik a szimpátiaszavazás.

2016. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem a százalékok érdekelnek, csupán kíváncsi voltam, mi helytelen volt abban az egyetlen egy szóban, ami válaszolt arra a kérdésre, hogy lefeküdtem-e fiúval. :)
2016. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos, hogy minden lezbikus lány egész életébe csak a nőket szerette, egyik ismerősöm 20 éves kora körül fogadta el, hogy lezbi, de előtte volt srácokkal is, még nem ismerte teljesen magát. Szóval helytálló a kérdés
2016. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!