Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mondanátok az interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok az interneten biztonságos leszbikus tesztet?

Figyelt kérdés
Nagyon kellene mert nem vagyok biztos a nemi identitásomban.

2016. júl. 20. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Teszt :D K.rv@ nehéz megállapítanod hogy milyen neműek iránt érzel bármi vágyat mi?
2016. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Akik itt ennyire nagy szájúak ők nagyon szerencsések... Nem tudom miért kell szinte leszidni a kérdezőt, miért baj ha nem tudja? Én se tudom és akkor? Én is keresem a "helyem". Nincs ezzel semmi baj, majd egy két személy segít a döntésben. Nem kell se teszt se semmi, ezt csak akkor tudod meg, hogy mi lesz később. Lehet lesz barátod és barátnőd is, lehet, hogy csak barátod vagy csak barátnőd. Nem kellenek tesztek :) Úgy is érezni fogod, hogy mikor vagy biztos magadban :)
2016. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,(különösen az utolsó valaszolonak) nagyon sokat segittetek!
2016. júl. 24. 22:02
 14/16 anonim ***** válasza:

A szexuális orientációt nem kell "tesztelni", az ember egyszerűen csak tudja, hogy kihez vonzódik.


Ha nálad nem ez a helyzet, akkor válaszolj meg néhány kérdést:

- Borzadva gondolsz arra, hogy mi van, ha neadjisten leszbikus vagy? Már a gondolattól is kiver a víz?

- Minden lányt és minden fiút megnézel és teszteled, hogy vonzódsz-e hozzá?

- Egész nap másra sem tudsz gondolni, csak ezen a témán járatod az agyad?


Ha mindhárom kérdésre igennel válaszoltál, akkor nem a szexuális orientációddal van a gond, hanem a kényszerbetegség egyik változatától szenvedsz. Ez esetben megnyugtatlak: nem vagy leszbikus.

Fontosnak tartottam ezt leírni, mert sokan nem is tudnak arról, hogy homoszexuális kényszergondolatok is vannak a világon, és hogy ennek valójában semmi köze nincs a homoszexualitáshoz, hanem ez egy pszichés betegség, ami gyógyítható és kezelhető.


Ha nemmel válaszoltál a fentebb feltett kérdésekre, akkor valószínűleg még keresed az utad, esetleg biszex vagy. Akármi is legyen, a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben :-)

2016. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes leszel tudni fogod :) Rnegeteg időd van elmondani. A 2essel értek egyet ^^ Az 1. ne halgass, mert egy pasi aki éppen unatkozik, és a leszbikus témában ökörködik. 1es nagyon értesz a témához. A korodat a hozzászólásodból megítélve, menj és nézd inkább a minimaxot a gyakori helyett :D
2016. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, ez talán segít, ha mindenképpen tesztelni akarsz :)

[link]

2016. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!