Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak? (Leszbikus téma)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 2 éve, hogy felvállaltam a családomnak, a barátaimnak, hogy leszbikus vagyok. El is fogadta mindenki, támogatnak, minden rendben, egyedül édesanyámmal van baj. Ahányszor van ez a szerelem téma, ő elkezd beszélni mindenféle fiúról, hogy majd ha hazahozok egyet...

Amikor "előbújtam", azt mondta majd kinövöm.

Szemmel látható, hogy nem vett komolyan, nem fogadja el a dolgot.

Hazavittem már 1-2 lányt, köztük az első barátnőmet. Amikor ő elhagyott, nagyon sokat sírtam, pár hétig nem is mozdultam ki itthonról se, csak a szobámban gubbasztottam.

Anyukám ezt is végignézte, de még mindig ugyanúgy a fiúkat emlegeti. Hogyan érhetném el, hogy elfogadja végre mi a helyzet?

Előre is köszönöm a használható válaszokat.



2016. júl. 20. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kényes téma. Talán rá kellene hagynod. Vagy ülj le vele egy komoly beszélgetésre. De az is lehet,h nem akar tudomást sem venni erről.
2016. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Spong ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet!Anyám folyton a fiúkkal piszkál, hogy mikor lesz már, meg elkezdett arról is beszélni, hogy mire kell odafigyelni, ha lesz fiúm.Én meg csak nézek rá hülye fejjel, de nem hagyja abba!Apunál más a helyzet, ő már elfogadta, szerencsére!
2016. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tipikus védekező mechanizmus. Tudomást sem vesznek róla. Rájuk kell hagyni.
2016. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanezt éltem át, 5 éve coming outoltam neki, és azóta is megy ez a lemez, pedig mindenféle stratégiát végigpróbáltam már.

Nem tudsz mit tenni, szomorú, de így van. Hagyd rá. Ha képes arra, hogy egyszer elfogadja, magától is át fog kapcsolódni benne ez, amikor esetleg szóba kerül, és beszélgetni akar veled erről, legyél vele mindig nyitott és őszinte, de ne húzd fel magad a butaságokon és ne erőltesd. Minden jót neked.

2016. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Lányok...

Mindegyikőtök cidázzon le egy faszit az anyja szeme láttára hadd higgye hogy a farokra buktok azt hagy is a retekbe titeket.... :D

2016. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Sőt lehet a mutter annyira meg is örül hogy beszáll, én amúgy önzetlen fajta vagyok és szívesen segítek benne hogy muterjaitokat megtévesszük :D
2016. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Légyszíves máshová menj trollkodni, köszönöm.
2016. júl. 22. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Én ezt vér komolyan mondtam :D
2016. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!