Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hülye ötlet? (leszbikus téma)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye ötlet? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Hónapok óta teljesen bele vagyok esve egy lányba, akit a suliból ismerek. (Az évfolyam társam) Nem tudom hogy ő biszex-e vagy van-e valami hajlama rá.

Hetek óta noszogat engem, hogy mondjam el hogy mi a baj, hogy mi bánt eléggé szenvedek ettől az egésztől. Néhány napja azt álmodtam hogy megcsókolom, és annyira jó volt, erre vágyom nagyon rég óta. Az álom óta többször gondoltam rá hogy valóban megcsókolom, és ő is noszogat vele, hogy tegyem meg amire gondolok (mert szegény azt se tudja hogy róla van szó) Szóval most eléggé tanácstalan vagyok annyira régóta szenvedek tőle. És ha megtenném úgy sincs sok veszteni valóm mert max soha többé nem szól hozzám, vége mindennek, de nemhiszem hogy ez történne. Szóval szerintetek nagyon hülye ötlet és hagyjam az egészet inkább? vagy Tegyem meg? Bocs, lehet hogy kicsit zavaros a történet


2016. máj. 7. 23:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye ötlet, mond el neki.
2016. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el neki. Ennél a bizonytalan helyzetnél bármelyik vegkifejlet is jobb. Sok sikert! Szurkolok!
2016. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki.
2016. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Krisztike 95 ***** válasza:
100%
Szerintem tedd meg,nem olyan rossz az.Ha balul sül el mond hogy csak egy poén volt.
2016. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat. Tényleg minden jobb lenne ennél a tétlenségnél... Meg is teszem mi hamarabb.
2016. máj. 7. 23:55
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Semmit nem veszitesz.
2016. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért még várd meg a napfelkeltét!
2016. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

jójó xD

majd hétfőn csak, mert akkor találkozok vele

2016. máj. 8. 16:16
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Legyszives ird majd meg mi törtent szorítok
2016. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem is írj majd légyszi! Gondolok rád!
2016. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!