Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyire vagytok szexmániásak?

Figyelt kérdés
AZ esretek többségében úgy érzem nem tudok betelni és csak arra tudok gondolni,hogy kényeztetek valakit,vagy ő engem. Elég perverz vagyok és imádom kielégíteni a nőket. Én mintha úgy vettem volna észre,hogy a leszbikus lányok sokkal perverzebbek lennének,de nincs sok ember,akivel beszélgethetnék erről.

2016. jún. 4. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nagyon

21/L

2016. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Basszus! Imádnálak titeket!
2016. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nagyoon.
2016. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Borzalmasan. A barátnőm szerint nimfomániás vagyok. :D
2016. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nagyon Nagyon :)
2016. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt már nekem is mondták hogy nimfó vagyok. :D
2016. jún. 4. 19:46
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudok lenni kellemesen szex nélkül. Nem lét vagy életfeltételem, csupán a szeretetem egy érzékeltetése a párom irányában. Ennyi. :)
2016. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám magamat szexmániásnak, de elég jól szoktam érezni magamat, amikor egész nap ki sem kelünk az ágyból. Igazából amíg nem voltam kapcsolatban voltak hullámvölgyek, hol jobban, hol kevésbé (egyáltalán nem) hiányzott a szex. Amióta együtt vagyok a párommal folyamatosan ott van a fejemben, hogy "kéne".:)
2016. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nagyon!

Ha a barátnőmmel egy hetet is kihagyunk, én totál kész vagyok.

2016. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nèha. Persze,nyilván kell is.

De èn speciel az èrzelmekre jobban.(szimpla ölelès ès a többi dolog)

Annyira nem vagyok szexorientált,bár ugye minden embernek megvannak a szüksègletei ettől eltekintve.


22/L/L

2016. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!