Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Alapvetően hetero vagyok,2x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően hetero vagyok,2x voltam lánnyal, ( nővel) és most már a pasik nem is izgatnak. Szeretnék, mert vonz a női test, és illat, még többet megélni. Lehet erre módom?

Figyelt kérdés
a női test illata, formája vonz , már nem kívánom a férfiakat. Nincs lelki furdalásom, tudomásul vettem. De nem találok partnert, és én egy szerelmes romantikus csaj vagyok. Lehet esélyem megtalálni azt a lányt / nőt / asszonyt,akivel nemcsak a nemi vágyak, hanem érzelem is kialakulhat?

#biszexualitás #leszbikus #vágyak nők után
2016. máj. 28. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem,hogy mire gondolsz,nem tudom hány éves vagy,de amikor 19 voltam én sem láttam arra példát arra,hogy két férfi együtt él Magyarországon,mert elbújva teszik,azt hittem nincs is ilyen,csak nyugaton.

Aztán ahogy érsz látod,hogy nem minden az,aminek látszik...


27/f meleg

2016. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Őket megtalálom neten, és hogy miként tudok odamenni? És befogadnak-e?
2016. máj. 28. 19:49
 13/13 anonim ***** válasza:
igen. leszbi társkereső.
2016. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!