Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » LÁNYOK! Milyen számotokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Milyen számotokra a tökéletes punci és női test? LL 22

Figyelt kérdés
Mi az ami egyből megfog titeket egy lányban első látásra?ès az ágyban a vadabbat vagy a gyengèdebbet szeretitek jobban?
2016. ápr. 26. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szép arc tartozik hozzá, olyan :D amúgy meg legyen vékonyabb, ne duci és máris jó ^^
2016. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem a teltebb nőket, az olyanokat akiken van mit fogni :) Az ágyban egy nővel a gyengédséget szeretem, egy pasival inkább a vadabb dolgokat :)
2016. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2es a kérdés nem pasiknak szólt hanem leszbi lányoknak :-)


nincs ideálom

fogjon meg valami benne

egy vonás egy személyiségjegy a nevetése ...

testben sincsen mindegyik szép

az egyiknek a karcsú dereka a másiknak a telt keble vagy a szája íve és sorolhatnám

természetesen ez igaz a puncijára is :-)


32LL

2016. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Testet illetően ápolt, sportos, formás. A punci, hát... A páromnak nagy csiklója van és nagyon izgató, előzőleg nem volt ilyen puncival dolgom. :) Mindent szeretek vele, a gyengédebb együttléteket is, de a vadabbakat is. :) 25/L/L
2016. ápr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

¿Tökéletes punci? A borotvált ;)

Nekem a normál alkatú csajok tetszenek, akiknek szép, erős, hosszú hajuk van.

Tetszenek a fekete nők, láttam már gyönyörűszép kameruni, kenyai, etióp és eritreai nőket :)


BL 25

2016. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!