Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Alapvetően hetero vagyok,2x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően hetero vagyok,2x voltam lánnyal, ( nővel) és most már a pasik nem is izgatnak. Szeretnék, mert vonz a női test, és illat, még többet megélni. Lehet erre módom?

Figyelt kérdés
a női test illata, formája vonz , már nem kívánom a férfiakat. Nincs lelki furdalásom, tudomásul vettem. De nem találok partnert, és én egy szerelmes romantikus csaj vagyok. Lehet esélyem megtalálni azt a lányt / nőt / asszonyt,akivel nemcsak a nemi vágyak, hanem érzelem is kialakulhat?

#biszexualitás #leszbikus #vágyak nők után
2016. máj. 28. 18:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni: Nő vagyok. De gondolom a kategóriában nem is lehet félreértés.
2016. máj. 28. 18:44
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Tudod egyaltalan a hetero fogalmat?
2016. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Neveleltésem, családi hátterem által ez a séma. Én más vagyok. Voltam pasikkal, élettárként, de a nők izgatnak. De szerelmes alkat vagyok. Azt szeretnék tudni, van -e olyan, hogy elfogadott -e két nő szerelme. Mert vágyom erre, nem csak két nő finom szexére. Egy nőt képzelek el magam mellett, aki szeret is, nem csak kielégít. Butaságot kérdeztem?
2016. máj. 28. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Biszex vagy.

Ha egy skálát veszünk,ahol a heteró 0 a meleg 100,a biszex 50,akkor te olyan 80-90körül mozogsz...

2016. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én nőként , nővel képzelek el szerelmet. A szex kiváló lehet, mert nőkhöz vonzódom. De van szerelem is nő és nő között? Vagy csak a szexre korlátozódik? Nőt akarok társnak, szerelemnek.
2016. máj. 28. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne szerelem? Én is inkább romentikusabb alkat vagyok, "csak szex" nálam sosem volt a lapon. Nem akarok azzal lenni, akit nem szeretek.

De lassan két éve vagyok együtt a barátnőmmel, szerelemben. Úgyhogy igen, nem lehetetlen feladat. :)

2016. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. máj. 28. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Természetesen létezik nő és nő között szerelem is! :) Ahogy jó szex is. Ha te nőre vágysz, ráadásul érzelmileg is, semmi esetre sem lehetsz hetero, ezt felejtsd el.
2016. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok. Felnőtt, nem tini. De az eddigi életem és kapcsolataimban mindig hibát találtam, nem is volt kielégítő. Amikor nővel voltam, olyan öröm és boldogság még sosem volt. De mivel szerelemes típus vagyok, így nem csak alkalmi szexre vágyom a lányokkal, hanem akivel fel tudjuk vállalni. De nincs ilyen baráti köröm, és nem tudom hova mehetnék, tapasztalatlan vagyok.
2016. máj. 28. 19:43
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Keresd fel a Labrisz Egyesületet, vagy regisztrálj a sweetcandy illetve pinkvanilla társkeresőkre. Van leszbikus buli is, az Ösztrosokk.
2016. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!