Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek a leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a leszbikus lányok közül mennyien domináns beállítottságúak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes kérdés. Én alapból szubmisszív vagyok, de a legutóbbi párkapcsolatomban többször is átvettem a domináns szerepet. Azóta is tudok, és szoktam dominálni.

Gondolom ezzel más is így van, úgyhogy nem hiszem hogy lehet megközelítőleg pontos adatot adni.

2016. ápr. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon domináns nő vagyok, de néha a barátnőm is átveszi az irányítást, persze csak ha hagyom. :) Mindenesetre azt tapasztalom, hogy a nőket kifejezetten izgatja, ha egy másik nő domináns és tud bánni velük úgymond. :) Alapvetően az előző barátnőim mind igényelték és élvezték az irányítást, főleg azt, ha szex közben kiszolgáltatottabb helyzetbe kerültek. Kötözés, lefogás és társai. :)
2016. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz.Magam is tudnám élvezni egy dominánsabb lány társaságát az ágyban. Hogy mennyien lehetnek? Hát ki tudja. A nők általánoságban inkább szubmisszív beállítottságúak (mint én magam is) de a leszbikusok között talán magasabb a domináns nők száma,mint a heterók között. Remélem😛


21/LL

2016. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as, hidd el, valóban több a leszbikusok között a domináns, mint a heteróknál. ;) Viszont ez nézőpont kérdése is, sokan rosszul reagálják le a dominanciát, azt gondolják az valami rossz, erőszakos, elnyomó dolog, pedig nem. Nem vagyok elnyomó, csak szeretem, ha irányíthatok, és ez főleg a szex terén jut kifejezésre. Egyébként a közös döntések híve vagyok. Ha egy nő mindenre rákontrázna és kötekedne velem, bizony elfenekelném, aztán majd megtanulja a leckét. :)
2016. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk biszex vagyok, amikor férfival vagyok az alárendelt szerepet szeretem, de amikor lánnyal akkor én szeretek uralkodni 22L
2016. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(gaz,hogy bi vagyok de hátha hasznosnak gondolod a válaszom)

Én nagyon nem vagyok domináns. Szeretem ha irányítanak. Eddig csak fiúval voltam de jó lenne ha egyszer egy lány irányítana. Ha egy lánnyal lennék együtt akkor se merülne fel bennem az irányítási vágy

2016. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én bi vagyok, de férfival és nővel is csak a domináns oldalon tudom elképzelni magam.
2016. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!