Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy kis alkohol felpörget,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis alkohol felpörget, kívánóssá tesz vagy bealszol tőle?

Figyelt kérdés

Bocs, de tényleg csak lányok válasza érdekel!

25/B/L



2016. ápr. 26. 22:55
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

a nőmet felpörgeti

akár mint amikor mesizik

2016. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem kettő feles Bayles és alvás :)

Vagy egy pohár pezsgő és már is alszom :)


Buliba innom nem szabad :)


Nő.

2016. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En qurva oszinte vagyok es porgok mint allat😀😂😀😂
2016. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rn rohadtul szeretek akkor mindenkit. A paromat konkretan imadom es ezt fel percenkent kozlom vele, vagy kimutatom. Porgok is egy ideig, aztan mikor leulok, almos leszek.
2016. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eleinte kívánósabb leszek, majd felpörgök végül ellmosodok. 21/L
2016. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kezd fogni a pia, akkor nagyon kívánós vagyok, főleg, ha a barátnőm is velem van... Általában valahova el is húzódunk és egymásnak esünk. :D De pörgök is, piásan reggel 9-ig is birom a bulit. :D
2016. ápr. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább alszom tőle, párom meg ritka jókedvű lesz. Akkor szoktam rengeteget röhögni rajta. :D
2016. ápr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi szülinapomkor mikir haza mentünk piáért (haveromeknal voltunk és ők meg szomjasak voltak) úgy neki estem... Fuu nagyon jó volt,viszont utána meg egy kicsit ittam és elkapott a sírás... Úgy 5hónapja egy időre szét mentünk... Veszekedtunk és ez fel jött bennem, aztán rosszul lettem, haza mentünk és rögtön el aludtam
2016. ápr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kóla, speed, és esetleg koffein. Ezek pörgetnek igazán, az alkohol nem pörget, max ha eleve olyan kedve van, rátehet, de fizikailag nem.
2016. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

attól függ mit iszol

-1 feles abszinttól tuti felpörögsz, vagy bármi erős szesztől, ami után kapkodni kell a levegőt, de ha nagyon pörgős kombót akarsz, akk redbull-vodka



-1 korsó sör viszont álmosít, ha csak nem követi azt még egypár :D

2016. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!