Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit kéne tennem? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becaanna kérdése:

Mit kéne tennem? Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mindig kézenfogva sétálunk és sokszor megöleljük egymást. Nagyon közeli és bizalmas a kapcsolatunk. Csak egy dolgot nem tudtam elmondani neki: hogy a saját nememhez vonzódom. Régen még fel sem merült bennem annak a lehetősége hogy beleszeretek de úgy tűnik mégis elkezdtem érezni iránta valamit. Félek elmondani neki mert nem tudom hogy hogyan reagálná le és esetleg véget vetek vele a barátságunknak. Ha a barátaim megtudják fenn áll a lehetősége hogy kiközösítenének. Totálisan tanácstalan vagyok. Mit tegyek? Ha elmondjam akkor hogyan? Elmondjam e egyáltalán?

16



2016. ápr. 26. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul jönnél ki belőle, ha elmondod, ez sajnos szinte biztos. Ha meg nem mondod, akkor meg nyomasztani fog.

Nehéz.

Én azt tudnám tanácsolni, hogy várj egyetemig (vagy 20-21 éves korig), míg elmondod.. :/ Ez ilyen félmegoldás, de lehet hogy sok szenvedést spórolsz meg. Ahhoz hogy valami "comingoutoljon", nagyon érettnek kell lenni, ami 16 évesen nincs még meg.

2016. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*valaki
2016. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudakold meg mit gondol a saját nemükhöz vonzódó emberekről a barátnőd, ha nem elutasító mondd meg neki 19/L
2016. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
16l? túl puja vagy hogy tudd mit akarsz, és ha most ez kiderül akkor ha meggondolod msgad hogy te mégsem vagy leszbi akkor már mind1 lesz mert már ki leszel jözösítve e miatt. sok sikert.
2016. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 16 éves heterokat persze nem szokás így baszogatni. Ha azt tudhatják... (Nem mellesleg megjegyzem, a felnőtt leszbikusok is voltak tinédzserek)


Nekem is, mint annyi sok embernek az egyik legjobb barátnőm volt az első szerelmem. Az a vicces, hogy ő mindenkinek váltig állította, hogy hetero, holott ő is életében először egy nőbe szeretett bele, és még 3 év után is simán összejönne vele

Az, hogy megtudta, hogy beleszerettem, csak a véletlennek és az elszólásnak köszönhető. Utána bontottam a kapcsolatunkat fél évre. Szar volt, de kellett. Nem akartam magamat kínozni miatta, még ha szerintem nem is az, aminek mondja magát. De ha egyszer meglátom egy lánnyal, kap egy kis dorgálást.

Nos, a fél év után már nagyon jóba lettünk ismét. Sok meleg és leszbikus ismerőse van, az iskolában a csajok sztárja (kinézetileg mindenki leszbikusnak hinné), úgyhogy nem csináltunk ebből bajt.


Mindenesetre azt mondom, hogy nem érsemes közölni vele, lehet hogy csak egy kínos helyzet kerekedne belőle.

2016. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!