Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fenék vagy mell pártiak vagytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenék vagy mell pártiak vagytok?

Figyelt kérdés
Melyik jobb avagy inkább választanád az: Aszalt fenekű csaj nagy dudákkal, VAGY kisebb/kicsi cickó de csodálatosan formás fenét (a választási lehetőségek között nincs olyan, hogy jó a segg és mell is ;) )
2016. márc. 26. 18:50
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

1. Miért fontos megemlíteni, hogy mi jön le az írásomból? Leszbi avagy nem leszbi ez itt oly mindegy

2. Nem írtam olyat, hogy problémám lenne a szilikonnal

3. Köszönöm, hogy válaszoltál ;)

2016. márc. 26. 19:17
 12/29 anonim ***** válasza:

Hát egy ilyen fenekű csajon nem lenne más igényem:


[link]


Egyértelműen fenék.

2016. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Igaz, többségben fenékpártiak vagyunk. Én is.
2016. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Hát nagy mellek nekem nem kellenének, inkább feszes, formás, kézbe illő mellek kellenének. Úgyhogy lapos fenék, formás mell.

Lehet a feneket formálni edzéssel, a mellet már nem annyira.

2016. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Fenék


ma 19:06

attól, hogy nagy unalmában néha betesz egy gagyi photoshoppos képet egy csajról aki gyakorikérdésekes táblát tart, még férfi

2016. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Mell. Persze nem a hatalmas, van az a kellemesen telt (B-C... esetleg D, de az már elég nagy), ami ha tényleg feszes, az gyönyörű tud lenni.


A különbség a kettő között, hogy az ember lánya a melléről nem igazán tehet, ellenben a fenekéről igen, azt lehet eddzeni. (A mellizmokat is valamilyen szinten, de ebbe ne menjünk bele)

De alapvetően cicipárti vagyok. :) Ennek ellenére páromna kis ugyan olyan A-s melle van, mint nekem. Na nem baj. :D

2016. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"A mellizmokat is valamilyen szinten, de ebbe ne menjünk bele"


A mell az zsírszövet, alatta van a mellizom. A mellizomra lehet edzeni, csak éppenséggel nem lesz jobb tőle a mell..

2016. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha választani kéne én inkább mell pti vagyok. Nem szeretem a nagy mellű hölgyeket. A kicsi formás az én ideálom
2016. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
A mell nem lesz jobb, de annál jobb tartást ad neki.
2016. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

atom jó fenék, pici de esztétikus mell

[link]

tehát egyértelműen FENÉK

a lapos fenék és nagy mell vicces...

2016. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!