Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fenék vagy mell pártiak vagytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenék vagy mell pártiak vagytok?

Figyelt kérdés
Melyik jobb avagy inkább választanád az: Aszalt fenekű csaj nagy dudákkal, VAGY kisebb/kicsi cickó de csodálatosan formás fenét (a választási lehetőségek között nincs olyan, hogy jó a segg és mell is ;) )
2016. márc. 26. 18:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%
Miért kellene választani? Akkor ne válaszoljak? akkor inkább ne legyen nőm. (biszex vagyok). Mindkettő fontos. Az általad felsoroltak közül egyik sem kellene. Nagy szilikon mell és jó popsi. Nekem is megvan mindkettő. Miért adnám alább?
2016. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
A kis és a nagy mell is szép, viszont fenékből csak a formás,szóval kis mell formás fenék :)
2016. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

ha a statisztikák igazak akkor mi többségben fenékpártiak vagyunk ahogy én is.


a cickó meg egy kicsit pontosításra szorul, mert kinek mi a szép, inkább bízd mindenki fantáziájára, mert pl. a kis cickó számomra nagyobb előny mint a nagy, szóval most leírtál egy tökéletes fenekű és gyönyörű mellű nőt :D


De ettől független, még mindig a fenék a fontosabb.

2016. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%
Fenék. Hát kell ennél jobb? [link]
2016. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Én punci párti vagyok...
2016. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Arc
2016. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
#4 Te mióta vagy csaj?
2016. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Azért kellene választani mert kérdeztem semmi másért! :) Én például kifejezetten seggpárti vagyok de természetesen az a jó ha mindkettő van de szándékosan a két végletet soroltam fel vagy vagy alapként
2016. márc. 26. 19:09
 9/29 A kérdező kommentje:
és pontosítanék nem kell feltétlen nagy mell a lényeg, hogy az sem síkság és NEM pont szilikonra gondoltam hanem arra amit a természet ajándékozott a csodás hölgyeknek!
2016. márc. 26. 19:11
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. Nem úgy beszélsz mint egy leszbikus. (ismerek párat). Mindkettőt meg lehet venni. Azzal mi bajod van? Nekem tetszik a szilikon. Az enyém nagyon jól sikerült. Ha választani kell, akkor mell. Nekem biszex nőnek fontosabb a mell.
2016. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!