Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A lány, aki tetszik, szintén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, aki tetszik, szintén leszbikus. De mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Baromira bejön, és mázlim is van, hiszen meleg. Ő viszont valószínűleg nem tudja rólam, hogy az vagyok, mert annyira közeli viszonyban nem vagyunk, hogy ilyesmiről beszélgessünk, másrészt pedig nem sok sztereotípiának felelek meg... izé, egynek sem. Na jó, a rövid köröm stimmel. :D

Bosszantana, ha ez az egész csak amiatt úszna el, mert netalántán túl hetyós a kinézetem vagy nem tudom, és így benne fel sem merülne, hogy tetszik nekem. Viszont tény, hogy kissé balf asz vagyok, mármint eltervezem, hogy hú most aztán a fejét is leflörtölöm, aztán a közelembe jön és lefagyok.

Szóval, izé, van erre valami tipp vagy recept vagy egyetemes útmutató vagy idk, bármi?


2016. márc. 13. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vallod be neki, hogy meleg vagy?

Ha jó manipulátor vagy könynen olyan helyzetbe tudod magad hozni, hogy el kelljen neki mondanod, vagy legalább lehetőséged legyen rá. Én is több barátomnak is így coming outoltam:D

2016. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"Szia! Egy A5-ös lapra ráférne, amennyit eddig életünkben beszéltünk, de ennek ellenére szükségesnek érzem elmondani, hogy meleg vagyok, és ezt vedd célzásnak nyugodtan, megyek ebédelni szervusz!"
2016. márc. 13. 22:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként már volt ilyen helyzet, de amekkora szerencsétlen vagyok azt is elcsesztem. :DDD
2016. márc. 13. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit parázol rá a dolgokra:D

Tök bolondosnak tűnsz (jó értelemben).

Haverkodj össze vele és szerintem megkedvel, ha vevő erre :D

2016. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy leszbi?a kinezete vagy fel valalja?
2016. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok..

És én ezt honnan tudjam?:D

Amúgyn e bénázd el... én is is voltam már egy szinte teljesen ugyan ilyen helyzetben, addig halogattam a dolgot, míg jött egy "tökös" leszbi, és összejöttek...


Ha a csaj felvállalja, hogy meleg sokkal könyebb helyzetben vagy. Összefuthatsz vele "véletlenül" is, amikor úgy alakítod a témát ahogy te szeretnéd... "véletlen" érintéseket is alkalmazhasz:D

2016. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad aranyom, mert bánni fogod, hogy nem léptél.. :D

Legyél rafinált. ;)

2016. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne flörtöléssel kezdd, hanem csak simán próbàlj beszélgetni vele, hátha akkor nem fagysz le. Aztán ha már az A5-ös laptól eljuttok minimum egy A3-asig, akkor véletlenül ejts el valami utalást. Ha meg beszélgetni sem igazán tudtok, akkor úgyis mindegy. Vagy ez lehet, hogy gagyinak hangzik, de szerezz be valami szivárványosat, egy karkötôt, hátizsákra kitûzôt, valamit, ami passzol a stílusodhoz. Nem tudom, ô hogy van vele, de én gyanút fogok, ha olyat látok egy lányon, fôleg ha más apró jelek is vannak :D
2016. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kollégámmal pont ilyen helyzetben vagyok. Bár én vagyok a másik fél. :) És rajta látszik, hogy az... Feltevésem szerint közös barátunk által megtudhatta, hogy leszbikus vagyok, vagy csak önmagától picit felbátorodott velem szemben, de eléggé elbalf.szkodja a dolgokat. :D Próbál flörtölni, de mikor bókol, utána egyből megriad, és zavarában hozzátesz valamit, hogy nehogy félreértsem,meg ilyenek... Még picit eljátszadozok vele így, mert nagyon cuki, mikor zavarban van, de aztán hamarosan át kell vennem az irányítást, mert ha rajta múlik, sosem lesz belőle semmi. :) Ne hagyd magad te sem, nyugodtan adj egyértelműbb jeleket, hidd el, csak akkor fogja lecsapni, ha nyitott rád. :)
2016. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezaz, honnan tudod hogy leszbi?


Ha ő maga vállalta fel, akkor én odamennék tanácsot kérni, hogy te hogy mondd el másoknak, vagy hogy fogadd el magad jobban, ilyenek.

2021. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!