Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A párom a nőket is szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a nőket is szereti, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve élünk együtt, ma rajta kaptam egy nővel... Dühös voltam de amikor lenyugodtam, megkérdeztem mióta tart, azt mondta 2 hete. És hogy csak most jött rá hogy a nőket is szereti. Félek teljesen leszbikus lesz és elhagy engem, mit tegyek? Bizonyitsam a férfiasságomat vagy pont hogy legyek... Puhap*cs?

2016. márc. 11. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Mondd meg neki hogy csak akkor ha nézheted vagy 3asban csinaljátok :D
2016. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
engedd el > a haveromeknal is ugyan ez volt > es csajt valasztotta nem a sracot ?
2016. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
meg jo h nem a bebi folakat szereti
2016. márc. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Megcsalt,kidobom,keresek másikat.

Kb ennyi a történet.

De te lehet hülye leszel...

2016. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ember, megcsalt, mi mást tehetnél a szakításon kívül?
2016. márc. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon belemerülsz a két végletbe. Párod mit mond? El tudná képzelni, hogy egy nővel éljen együtt? Ha nem, akkor nem fog elhagyni.


Puha pö*cs? Miért? Azt még ne kérdezted tőle, hogy akarná-e hármasban? Legtöbb férfi szereti ezt az ábrándot. Neked meg is valósulhat.

Az én párom nem haragudna, ha nővel szexelnék. (Mondta) Annyi kikötése lenne, hogy ő is jöhessen, vagy legalább nézhesse.

2016. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

"Félek teljesen leszbikus lesz és elhagy engem"


Micsoda veszteség volna, ha elhagyna a párod, aki eleve nem tart még annyira se, hogy ne csaljon meg. Ráadásul még csak nem is egy egy éjszakásról van szó, hanem egy párhuzamos kapcsolatról. Öregem, Te nem vagy épp, ha még fel is merül, hogy vele maradj.

2016. márc. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Te mázlista... vegyétek be a barátosnét is a "partyba":D

Viccet félretéve, ez megcsalás, kezeld is úgy.

2016. márc. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Sosem lesz telejsen leszbikus. Eddig palikkal volt. Megcsalt? Hát nem tudom. Azért nem ugyan az, mint 1 palival. Én max azon borulnék ki, hogy titkolta, de szerintem ebből még te is jól jöhetsz ki. Próbld meg pozitívan nézni a dolgot, nyilán csak akkor, ha szereted. Én tuti rámennék arra a részre, higy bevegyenek.
2016. márc. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

annyira szanalmasak vagytok a 3asozassal pff

de """szerelmesek""" lehettek ha nem akadtok ki hogy a masik megcsal meg 3asra gondoltok. Hat en ha szeretek valakit nem massal akarok lenni se egy harmadikkal

sok gyökér

2016. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!