Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy közelítsek a lány felé?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek a lány felé? Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Évek óta járok egy ruházati boltba vásárolni. Nem sűrűn, kb 3 hónaponta térek be.

Már évekkel ezelőtt is felfigyeltem erre a lányra, nagyon kedves volt, de akkor még nem is voltam tisztába önmagammal, így szimplán betudtam annak, hogy szimpatikus.

Kb egy hónappal ezelőtt voltam bent együtt ismerősömmel, aki azt mondta miután kijöttünk: "Ez a csaj mintha kicsit túl buzgó lenne mikor téged szolgál ki, nem?"

Most úgy hozta a sors, hogy kicsit többet voltam bent az utóbbi időben. De igazából én semmi furát nem vettem észre. Mással is kedves, hiszen kereskedő lévén ez a "dolga" úgymond.

Viszont tegnap nem tudom, de jött egy ilyen érzés vele kapcsolatban ahogy megláttam és paff :D Azóta ő jár a fejemben, hogy szívesen megismerném.

A gond az, hogy rengeteg közös ismerősünk van. Rólam se sokan tudják, hogy mi a helyzet, csak a nagyon közeli barátok. Így róla sincs semmi információm, hogy miújság lehet vele. Barátja már rég óta nincs, ez biztos. De erre sem lehet alapozni, ennek is lehet 100 meg egy oka.

Hogyan lehetne így nyitni valaki felé? Mit tennétek a helyemben?

És mind ezt úgy, hogy pici városban élünk, sok közös ismerőssel és nem lehet tudni pontosan, hogy vele mi a helyzet.. :D Elmúltunk mind a ketten 26 évesek, tehát egy nőről beszélünk már, nem egy lányról :)

Szerintetek?


Köszönöm, ha végig olvastad és hagysz egy hasznos kommentet! :)



2016. márc. 12. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Egyszer amikor arra jársz kérdezz rá, van kedve meginni veled egy kávét vagy teát, üdítőt, esetleg cukrászda és süteményt, direktbe mond el neki, hogy szimpatikus neked, részben könnyű a dolgod mivel nem idegen vagy neki, frltétlenül 2 időpontot dobj fel, ha egyik sem jó neki max próbálj meg egy harmadikat, ha arra is kifogást keres akkor ennyi, fogadd el és ne túl bunkón köszönj el, viszont ez azt jelenti csak vásárlóként tekint rád pasiként nem viszont megbántani sem akart...
2016. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy bi lány válasza, kommentje is érdekel... :)

Szóval, én a helyedben egyre gyakrabban sétálnék el a bolt felé (Bár, lehet, hogy magától is arra visz most a lábad.) Tudod, hátha jött új kollekció, hátha találsz magadra valami csinos kis ruhát vagy ilyesmi. ;) Ha többet leszel ott, talán többet is tudtok beszélgetni, van rá mód, hogy tisztábban láss, tisztábban érezz azzal kapcsolatban, hogy vele vajon "mi lehet a helyzet". Ha tudsz olyan időszakokban menni, amikor kevesebb vevő van és jobban ráér, hogy Veled foglalkozzon, beszélgessen, az a legjobb. Mesélj neki magadról, kérd, hogy segítsen ruhák kiválasztásában, mondjon véleményt arról, hogy mi hogyan áll Neked, stb. Ezzel egyrészt eléred, hogy garantáltan Veled foglalkozik majd, másrészt a véleménye, gondolatai nyilván sokat elárulnak róla.

És ha úgy érzed, hogy közeledtek egymáshoz, akkor jöhet egy-két "véletlen" érintés, segítsen a cipzárt felhúzni, stb. ;)

Én ilyesmivel folytatnám és (még) nem hívnám kávézni, míg nem kapsz apró megerősítő jeleket.

De lehet, hogy én vagyok túlságosan óvatos... :)


Egyébként pedig irigyellek azért a "megláttam és paff" érzésért! :P Tudnám értékelni, ha az én munkahelyemre is bejárkálnának olyan fiatal nők, akiket "meglátnék és paff" ;)


25.bi.L

2016. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb ott vagy, kérdezz tőle kicsit többet, beszélgessetek, lehetőleg tereld másra a szót, ne a ruhákra, elkanyarodhatnátok személyesebb témák felé is. Ha sikerül jól elbeszélgetnetek vagy legalábbis ő is nyitottnak tűnik feléd, akkor egyrészt ez is egy újabb jel lehet arra, hogy szimpi vagy neki és nemcsak "munkaköri kötelesség" a kedvessége, másrészt pedig utána javasolhatod, hogy a bolton kívül is összejöhetnétek egyszer dumálni, ha van kedve hozzá. Ha van kedve, akkor megkérdezed, mikor érne rá, megbeszéltek egy időpontot és a többi majd kiderül :)
2016. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első: köszönöm a választ, de picit elnézted a témakört! :)
2016. márc. 12. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam, mit írt az előző, és abban is van valami. Lehet, hogy tényleg jobban jársz, ha nem hívod el rögtön, hanem még kicsit ismerkedtek. Az a véletlen érintéses dolog is tök jól hangzik, nekem eszembe sem jutott. Ahhh, ha nekem egy csinos lány húzná fel a cipzáromat... Biztos többet járnék vásárolni :D

20/L/L

2016. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az is a gond, hogy nem egyedül dolgozik ott, hanem egy szintén közös ismerősünkkel. Szóval ezért is van blokkolva a dolog :(

Gondoltam rá hogy pl bekövetem instán, de igazából nem sok minden változna :D

2016. márc. 12. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak úgy simán beszélgetni nem próbáltál még vele? Hogy mittomén, régóta jársz ide és sokszor látod, szereti-e ezt csinálni és/vagy tervez-e más irányba majd tovább lépni.

Ilyenek. Meglátod úgyis, mennyire nyitott így a beszélgetésre :) Na meg a legtutibb, hogy ruhák kiválasztásában segítsen.

2016. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!