Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudatja egy lányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudatja egy lányos leszbikus a világgal hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
A fiúsakat könnyen ki lehet szúrni de ki van a magamfajta lányos leszbikkel? Átlagosan öltözöm, nincs a homlokomra írva hogy "a puncit szeretem" :D De így nagyon nehéz ismerkedni, ha az ember nem tudja a másikról hogy leszbikus... Van valami árulkodó jel? Vegyek fel szivárványos ékszereket vagy "I am lesbian" feliratú pólót? :D

2016. márc. 9. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A leszbik kiszúrják ha egy csaj biszex vagy leszbi... Azok legalábbis akiknek már van/volt kapcsolata lánnyal... Én volt h bementem a plázába és kapásból 10 csajt beazonosítottam h nem hetero pedig akkor láttam őket először... Meg ha feltűnően bámulod a nők fenekét/mellét akkor a vak is észreveszi h vonzódsz a nőkhöz:D ne akarj feltűnő ékszerekkel ruházattal kitűnni mert akkor sok atrocitás érhet
2016. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lila háromszög.
2016. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
I'am Lesbi xD ez tökéletes lenne ;D
2016. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Eddig 2 barátnőm volt, szóval nekem nincs leszbi radarom...:D Tényleg nem jövök rá ki az s ki nem... Bámulni meg senkit se szoktam, most hogy így belegondolok csak akkor nézek meg valakit ha már legalább 2x beszélgettünk, és ő kezdeményezett...:D

Mellesleg vicc volt, nyilván nem akarok úgy kitűnni :) Csak érdekelt van e valami ismertetőjegy

2016. márc. 10. 03:11
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon vitatkoznék az első hozzászólóval. Én azon az állásponton vagyok, hogy sokszor mozdulatokból, gesztusokból, kinézetből lehet következtetni, de BIZTOSAT tudni nem. Úgyhogy ez a bementem a plázába, és rögtön 10 csajról megmondtam hogy nem hetero, ez egy feltételezés, ami egyáltalán nem biztos, hogy így is van. Ha beszélsz mindegyikkel, és megkérdezed, na, az már más.
2016. márc. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is csak feltételezni lehet valakiről, hogy leszbikus, biztosra rögtön nem lehet rámondani. Egyébként nekem hasonló problémám volt, én is teljesen nőies vagyok, sőt. És az a durva, hogy néha én is heteronormatív voltam, szóval nem akartam elhinni a szintén nagyon nőies nőkről, hogy szintén leszbikusok. Nálam az online ismerkedés jött be. :) A párom ugyanilyen, mint én, senki nem tudja elsőre sosem, hogy egy pár vagyunk. :D
2016. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én régi motorosnak mondhatom magam, de állítom, hogy olyan nincs, hogy valakiről 100%-ra megmond, hogy ő most leszbikus, vagy sem. Persze van akiről lerí, de sokan vagyunk, akikről meg nem mondaná senki. :)


Az internet van a segítségünkre, ott jobban fel merjük vállalni magunkat, mint az utcán. :)

2016. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ich bin lesbische!

Ezt ird ki! Talan igy jobban radfigyelnek!

2016. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jelentsd ki, és kész:D
2016. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!