Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A csaj nem táncol velem, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj nem táncol velem, mert leszbi. Ez mi?

Figyelt kérdés
Egy méteres pénisz helyretudná tenni...

2016. jan. 28. 09:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ha tényleg nincs annyi eszed,hogy felfogd a helyzetet,akkor gratulálok a nulla negatív agyi szintedhez :D
2016. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

A heteró csaj+meleg pasi és a leszbikus+heteró csávó páros között az a különbség, hogy a heteró nők nem gondolják úgy hogy nekik alanyi joguk minden szál kolbász.


Leszbikusként mára eljutottam odáig, hogy heteró férfiakkal még barátkozni se nagyon akarok, mert előbb utóbb mind lukra játszik és nem érti a nemet.

Mint azt a kedves kérdező is igen szépen illusztrálja.


A kedves OPnek megoldásként én egy jókis wasabis fäszkorbácsot és egy egy útra szóló jegyet tudnék ajánlani, mondjuk a Marsra. De a déli sark is lehet megteszi.

2016. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
94%

A hetero pasik miért tulajdonítanak mágikus erőt a farkuknak?

A puszta logika és józan ész is kimondja, hogy a szőrös, izzadt herezacskó és a hozzárendelt tunyacsáp-orr szerű kisvirsli sosem lesz olyan vonzó, mint egy formás punci.

Még a hetero csajok nem elhanyagolható hányada is szokott arról panaszkodni, hogy mennyire undorító a pénisz, szóval inkább örülnél neki, hogy vannak egyáltalán olyan lányok, akik hajlandóak mindezek ellenére hozzáérni a kis nemi szervedhez.

2016. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó: amíg lesznek farokéhes ribizlik, addig mágikus erőt tulajdonítanak neki. :D Más kérdés hogy aki "phaszéhes", azok jó része sem a szerv miatt csinálják, hanem a pasi egzisztenciája/hírneve/vagyona miatt.

Kevés olyan nőről tudok, aki magát az orált technikailag szeretné, maximum azt hogy élvezetet nyújtanak a pasijuknak, és azt élvezik, ahogy a csávó élvezi..

2016. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

1.) Azért nem táncol veled, mert nem akar, és kész. Nem a rabszolgád, nem is a személyes táncosnőd, akinek fizettél, innentől nem kötelező neki veled csinálni bármit is...


2.) Biztos intelligens ember lehetsz, ha egy ember érzéseit a szexre redukálod, a szexet pedig egy méretes péniszre. Mellesleg a nemi erőszak nem jópofa dolog és senkit nem tesz helyre, max. tönkre.

2016. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%
Én már mondtam fiúnak, hogy leszbi vagyok mert nem akartam megbántani de nagyon nem jött be
2016. ápr. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!

Én inkább örülnék a helyedben, hogy előre tájékoztattak, hogy mi a helyzet. Így nem kellett hiú reményeket keltened iránta.

Egyébként nem tudom, hogy mi történne, ha egy meleg férfi szeretne táncolni, hogy te mit mondanál. Ugyanis a szórakozóhelyek nem éppen arról híresek, hogy csak tánc van. Én magam is tapasztalom, a kedves hozzád hasonló emberek miatt. De tudod ha nem érted meg a dolgokat, inkább nekee kéne egy méretes farok. ;)

2016. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80%

Először is, egyáltalán nem tudhatjuk, hogy ő mit gondolt, az is lehet, hogy szimplán nem voltál szimpatikus neki és így akart lekoptatni, noha nem szép és nem őszinte, sajnos a heteróknál előfordulhat ilyesmi. (Ez nem azt jelenti, hogy a heterók gonoszak, csak egy leszbikusnál ilyen nyilván nem hazugságnak számít.)


Ha meg valóban leszbikus volt, akkor ebben a felállásban sokkal fontosabb, hogy hogyan kérik fel a lányt. Én is szoktam táncolni eszbikus létemre a fiú heteró csoporttársaimmal is, de még a heteró lány barátnőimmel is. Se a fiúk nem tapogatnak és én sem szoktam a lányokat. De, ha egy pasi úgy jön oda, hogy már a szemével levetkőztetett, majd nyúl a kezével mindenhová és rögtön le akar smárolni és nem érti azt, hogy nem, akkor abból kössz nem kérek. Szerintem még ha egy lány jönne oda ennyire rámenősen akkor se kérnék belőle.

Hogy a legjobb példával érzékeltessem a dolgot, úgy hogy párkapcsolatban élek egy meleg szórakozóhelyen egy este alatt táncoltam ismerős és ismeretlen meleg és heteró srácokkal és lányokkal is, egyedül egy embert utasítottam el, egy heteró srácot és nem azért, mert heteró, hanem mert le akart smárolni és mikor közöltem, hogy nem szeretném, akkor elkezdett kötözködni, hogy ő akkora nagyágyú, hogy úgyis szükségem van rá. Mindezt egy meleg bárban. Az ilyen alakokból a legtöbb heteró sem kér.


A másik, hogy sokszor előfordul az is, hogy mikor először fölismeri egy leszbikus/meleg ember, hogy ő nem heteró, akkor ennek a feldolgozásának egyik folyamata lehet (bizonyítottan), hogy hirtelen hatalmas undor fogja el az ellenkező nem irányában. Akinek sikerül az elfogadási folyamatban előre jutnia és rendezni magában a szexualitását és identitását, az utána újra fogja tudni kezelni a helyzetet és attól még, hogy nem képes szerelemes lenni/nemi vágyat érezni egy ellenkező nemű iránt, még nem fogja utálni/undorodni tőle.

2016. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!