Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A csaj nem táncol velem, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj nem táncol velem, mert leszbi. Ez mi?

Figyelt kérdés
Egy méteres pénisz helyretudná tenni...

2016. jan. 28. 09:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Nevetek mindenkin, töltöm a poharat!
2016. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Egy leszbi szarik a te méteres farkadra ... De szerintem látta hogy nem vagy egy atomfizikus, azért mondta hogy inkább leszbi. :D
2016. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, hogy a tánc és a szexuális beállítottság között milyen párhuzam található. Én mondjuk táncolnék pasival, mert miért ne? De ha elkeud tapogatni vagy akármi más, repülne a saller.


Nos, ahogyn téged se lehetne egy "méteres pénisszel" helyre tenni, úgy őket sem. Lassan ideje lenne felfogni. Nem mozog az egész világ a farok körül.

2016. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Ha van kedved, képzeld el a következő helyzetet: egy homoszexuális pasinak bejössz, felkér téged táncolni egy buliban vagy szórakozóhelyen, de te nemet mondasz.


Ő csalódott, nem érti az elutasítást, és felteszi itt a következő kérdést:


"A pasi nem táncol velem, mert hetero. Ez mi?


Egy méteres pénisz helyre tudná tenni..."


Így már érthetőbb? :-))

2016. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4%

4!

Egy hetero pasit hogy tudna egy meteres fallosz helyre tenni??

Nem inkabb ugy kellene peldalozni ahogy a kerdezo szituacioja volt?

Tehat egy no megy oda egy meleg pasihoz aki elutasitja es aztan kerdezi meg a no hogy egy nagy lyuk helyre tenne e!

2016. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az elsőnek megy a pacsi!
2016. jan. 28. 10:41
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

# 5


"Egy hetero pasit hogy tudna egy meteres fallosz helyre tenni??"


Szerintem pont úgy, ahogy egy férfiakhoz nem vonzódó leszbikust. (Arra akartam célozni, hogy ugyanennyi erővel és - szerintem legalábbis hibás - logikával gondolhatná egy homoszexuális férfi is azt, hogy ha egy heteroszexuális pasi a prosztatáját birizgáló péniszt érezne abban a bizonyos testnyílásában, az majd jól helyretenné.)


Valóban lehetne úgy is példálózni, ahogy te írtad, ugyanannyi igazság is lenne benne, én csak azért választottam olyan hasonlatot, amiben heteroszexuális férfi szerepel, hátha a kérdező - a saját neménél és szexuális orientációjánál fogva - ezt a képzeletbeli helyzetet jobban át tudja érezni, és esetleg így jobban megérti azt is, hogy egy leszbikus nő lehet, hogy épp annyira vágyik arra, hogy vele táncoljon, mint ő arra, hogy egy másik férfival, illetve hogy az a bizonyos testrész épp annyira hozná lázba vagy "tenné helyre", mint őt egy másik férfi pénisze.

2016. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

Ide születtem

Ide

Itt nincs amerikai pite

Csak magyar lángos

Látványos, csillogó de káros! :D

2016. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

7!

Csak nem voltak a szereplok jol behelyettesitve.

Ugy nem sok ertelme volt a peldadnak.

2016. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
A tánc és a szexualitás nem áll közvetlen kapcsolatban. Nekem is van olyan amúgy bevallottan homár ismerősöm, aki bulikban az összes lányt meg szokta táncoltatni.
2016. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!