Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A csaj nem táncol velem, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj nem táncol velem, mert leszbi. Ez mi?

Figyelt kérdés
Egy méteres pénisz helyretudná tenni...

2016. jan. 28. 09:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

"Homar" azert a magalaztatas jelen van!

De csak a fiuknal persze...

2016. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
98%
Na mi van faaszikám, nem te vagy a világ közepe? :D
2016. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem! De ha a lanyokat megilleted a tisztelettel a fiuknak is jar!

Ezt nem oktatjak az egyetemen??

2016. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
98%
Én leszbi lány vagyok, bármikor táncolnék fiúval, DE egy szórakozóhelyen, általában nem "csak" tánc van. A srácok már 5 perc után úgy gondolják, hogy mehet a simi, meg a csók. Egy leszbinek egy pasitól pedig ez nyilván nem hiányzik. És gáz ha csávó ezt nem tudja felfogni. De nem is kell leszbi példát hozni, van hogy nem szimpi az illető, és ezért utasítják vissza, ilyenkor is illene szerintem elfogadni a hölgy válaszát, nem tovább nyomulni :). De lehet ezt csak én látom így...
2016. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
97%
Miért, gondolod, hogy hetero lányok nem koptatnak le soha? Nem mindegy, miért koptatnak, a lényeg hogy fogadd el hogy nem kellhetsz mindenkinek.
2016. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
Nyomultál a csajra, lepattintott. A kérdésed alapján okkal. Miért kell ennyire fafejnek lenni? Kérlek mond hogy humornak szántad.
2016. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ebben az elferdült országban, elferdült hajlamok. Ha a csajom másik pasijával smárolok, akkor lehetek ember...
2016. jan. 29. 09:06
 18/28 anonim ***** válasza:
98%

Szerinted annyira kellemes leszbikusnak lenni? Hát nem. Hidd el, ha tehetném, én is "normális" életet élnék, a családommal, akik akkor valószínűleg nem dobtak volna ki.

Akkora baromság azt feltételezni, hogy ez a divat holott a magadfajták teszik tönkre az életünket. (Arról ne is beszéljünk, hogy a saját szexualitásunk eltitkolása, elnyomása mekkora lelki károkat bír okozni)

Engem nem érdekel, kivel vagy hogyan smárolsz valaki háta mögött, de SEMMI JOGOD más hálószobai ügyeiben turkálni.

2016. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
A melegek nem azt akarják, hogy mindenki legyen meleg, csak azt, hogy fogadják el őket is embernek, úgy, ahogy vannak. Nem, hogy jönnek egyesek olyan kérdésekkel, mintha a homoszexualitás tényleges betegség lenne, mintha nekünk nem lennének érzéseink, nem tudnánk úgy szeretni, mint egy heteró, a különbség csak annyi, hogy más a szeretetünk tárgya. Nem tudom megérteni, hogy mért nem mindegy, ki kit szeret, ameddig a másik fél is benne van a dologban. Az az utóbbi fontos csak, hogy ne a kényszer kössön össze két embert...
2016. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%
Ugye csak vitát akarsz gerjeszteni kérdező? Ennyire sötét nem lehetsz. Miért akkora tragédia hogy nem kért belőled az a leszbikus? A hozzászólásaid alapján le se szartad volna hogy nem kell neki pasi. Nagyon torz kép él a fejedben a melegekről.
2016. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!