Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kérhetek segítséget a barárnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuutanori kérdése:

Kérhetek segítséget a barárnőmnek?

Figyelt kérdés

Nos, van egy nagyon zárkozott barátnőm... Nagyon művész lélek. Ide- oda hívogatják énekelni, meg el toloncolják rajz versenyekre stb. Mindig a legjobb eredményeket éri el. Amikor megismertem, már akkor magányos típús volt. Bár nagyon kedves és segítő kész. Nem foglalkozik a fiúkkal, mert többször önbecsülésébe tapostak. Utál nőiesen öltözködni. Inkább fiúsan öltözködik. Mások szerint is aranyos megjelenése van. Kék a szeme, haja szőke, bőre fehér. Nem rég jött a suliba egy új lány, akinek hasonló a stílúsa és gitározik. Fiús fekete haja van és fekete szeme. Be jön neki a csaj, de az a baj hogy kerüli a barátnőmet. De nem merjük megkérdezni a csajtól hogy leszbikus e. De fura szokásai van... Minden lányt megölelget. Múltkor egy lányt cigasztalt meg, és lenyalta a lány könnyeit az arcára. Rá teszi a kezét más combjára. Ezek után kiderűlt h a suliba ő fog és a barátnője az én barátnőmnek gitarozni. Azóta mosolyogva köszön a barátnőmnek, akinek ki is mondja a nevét, de elviharzik mellette. De észre vettem hogy szokása néha bámulni a barátnőmet. A kérdésem az, hogy hogyan derítsük ki hogy leszbikus? Bejön neki a barátnőm?

Muszály lenne... Még a barátnőmnek soha nem volt semmien kapcsolata, és ezért rá férne családi háttere miatt is. Aki lelkileg össze is van omolva. Vagy ismertek olyan lányt, akire illik ugyan ez a le írás? Hogy hát ha talál jobbat, ha a csajbak nem kellene a barátnőm.



2015. dec. 14. 15:46
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Barátnőd biztos az?

Nem kéne bekavarni,lehet rosszul sülne el. Meg az ilyeneket általában a két félnek kell intéznie,akikről szól az egész.

2015. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam bejön a barátnőmnek a csaj. Még ő maga sem tudja annyira. De nagyon féltékeny a többi lányra. És kölcsönösen figyeli ő is. Meg mindig róla beszél. A fekete hajú, barba vagy fekete szemű egyének a gyengéi. Szokta mondogatni hogy néha megcsókolná.
2015. dec. 14. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:

ez a kérdéstől független, de borzasztó a helyesírásod :D

Amúgy nagyon kedves tőled, hogy jót szeretnél a barátnődnek, csak az ilyeneket nem lehet irányítani sajnos :/ legjobb, ha vársz/tok amíg a másik lány lép (ha valóban kell neki a barátnőd)

2015. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak teloról vagyok és nem érintkezik rendesen...
2015. dec. 14. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem a legegyszerűbb ha fogod magad és rákérdezel nála, és meg is van oldva, csak kis bátorság kell,így tudsz segíteni a barátnődnek, ha már félénk ;)
2015. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod én tudo segíteni:)) de csak fészen:) 18/L
2015. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!