Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnek segitseget kerni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek segitseget kerni! Nagyon faj! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
163cm vagyok 44-45kg, szoval eleg kistermetu, baratom 180cm korul van eleg kigyurt, szoval nem egy nadszal alkat, hozzakepest eleg torekeny vagyok.19cm-el rendelkezik, amit ha berak (rendesen felvgyok izgatva) faj, eleg szuk vagyok, probalt mar tagitani, valamennyire sikerult is de egy ideje mar nem nagyon megy tovabb.Amikor elkezdi elvezni vagy megprobalja tovig berakni, borzasztoan elkezd fajni ott lent ,mint ha szet akarnek repedni.Nem tudom mit tegyek, faj ahogy csinalja, pedig nem durva egyaltalan.Lehetseges hogy mi nem vagyunk jol igy egyutt?Hogy nekunk nem fog menni soha?
2015. okt. 20. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem kéne tövig berakni...
2015. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Adom az előttem szólót :D minek kell tövig berakni, főleg ha fáj ?-.- mintha kötelező lenne..
2015. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel.
2015. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De pl. ha nem tovig rakja mar akkor is faj.Egyszeruen tul kistermetu vagyok hozza?Vagy nem ertem.
2015. okt. 20. 16:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudod, mindennek a kulcsa az alkalmazkodás.

Persze, megértem azt, hogy neki jaj, dejó, ha gátlástalanul tolhatja, de kíváncsi lennék, ha neki kéne pokoli fájdalmat átélnie minden "szeretkezéskor", ugyanígy csinálná-e?

Lehet azt a szexet finomabban is élvezni. Sőt, akkor igazán az élvezetes. Arról nem beszélve, hogy ép ember nem érezné jól magát, ha tudná, hogy az a partnerének rossz.

Tessék lassítani a tempón, több síkosító, meg a pózokkal is lehet kísérletezni.

2015. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát a kisbaba annál jóval nagyobb lesz. Szóval jó lesz hozzászoknod.
2015. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Finoman csinalja, ha megkerem alljon le termeszetesen abba hagyja.Egyutterez, de nem tud mit tenni.Egyszeruen faj, feszit, mint ha szetrepednek.De van ra esej hogy ez mukodjon kettonk kozt, vagy mindig ilyen szuk maradok majd?
2015. okt. 20. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden szeretkezés fáj, ideje lenne elmenned nőgyógyászhoz. Lehet a hát térben valamilyen betegség is, amiről nem tudsz.


Ha kiderül, hogy nem vagy beteg akkor kénytelen leszel belátni, hogy ez így nem megy. Azaz keresel egy megfelelő partnert, aki kisebb mérettel rendelkezik.

2015. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jól kell megválogatnotok a pózokat, és több előjátékra van szükséged, jobban el kell lazulnod, és fejben ott lenni. próbáld ki, hogy te vagy felül, úgy jobban tudod irányítani a behatolást, és a sebességet. esetleg fókuszáljatok jobban az orális szexre.
2015. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A magasságodnak és az átlagon aluli súlyodnak semmi köze ahhoz, hogy mennyire tágulsz vagy hogy milyen mélyen van a méhszájad.

Ha fáj akkor legyen annyi önuralma, hogy nem nyomja beléd tövig...

Előtte kellő mennyiségű petting kell és ha úgysem megy akkor használjatok még pluszba síkosítót.

2015. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!