Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnek segitseget kerni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek segitseget kerni! Nagyon faj! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
163cm vagyok 44-45kg, szoval eleg kistermetu, baratom 180cm korul van eleg kigyurt, szoval nem egy nadszal alkat, hozzakepest eleg torekeny vagyok.19cm-el rendelkezik, amit ha berak (rendesen felvgyok izgatva) faj, eleg szuk vagyok, probalt mar tagitani, valamennyire sikerult is de egy ideje mar nem nagyon megy tovabb.Amikor elkezdi elvezni vagy megprobalja tovig berakni, borzasztoan elkezd fajni ott lent ,mint ha szet akarnek repedni.Nem tudom mit tegyek, faj ahogy csinalja, pedig nem durva egyaltalan.Lehetseges hogy mi nem vagyunk jol igy egyutt?Hogy nekunk nem fog menni soha?
2015. okt. 20. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

itt minden csaj barátjának 18 cm fölötti ?


van itt olyan csaj kinek a barátja 13-14 cm-vel rendelkezik ?

2015. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A nők mérete is eltér, tehát lehet, hogy neked kisebb farok lenne ideális. Ha a pasid nem tudja visszafogni magát, és folyton tövig beveri a lompost, vélhetően sosem fogod igazán élvezni.

Szülés után tágulhat a hüvely, de hosszabb nem lesz.

2015. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!