Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tudom, mi van velem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi van velem? Leszbikus lennék? Bocs a hosszú magyarázatért

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy hol kezdjem... Idén kezdtem az egyetemet, lassan 20 éves leszek. Még sosem volt barátom, aminek igazából több oka is van. Egyrészt sosem tetszettek az udvarlóim, sőt, eléggé undorodtam a kinézetüktől, pedig bőven akadt ám jelentkező. Másrészt nem érzem magam szépnek, tulajdonképpen enyhén önbizalom hiányban szenvedek. Anno tetszettek nekem is férfiak, csak nyilván elérhetetlenek voltak. Már lassan egy éve senkibe sem vagyok szerelmes.. Mármint férfiba.. Most vettem észre igazán, hogy önálló életet élek, és most figyelem meg én is a saját viselkedésem. Eddig is megnéztem a lányokat, de most főleg... És basszus, nem csak úgy, hogy jól néz ki, hanem nagyon durván fantáziálok, hogy milyen jó lenne megérinteni, csókolózni vele. Ráadásul van egy pár nagyon csinos szaktárs lány. Volt olyan, hogy amikor egymás szemébe néztünk egy lánnyal nagyon hosszan, olyanokra gondoltam, hogy irtó jól néz ki, és megcsókolnám. Nem tudom, ő hogy érzett, s miért néztünk szemet, de nagyon dögös volt. Aztán van egy másik szaktárs, őt nem ismerem. Arra lettem figyelmes, hogy mindig méreget engem lányként. Úgy bámul, hogy majd kiesik a szeme, ha meglát. Még köszönőviszonyban sem vagyunk egymással. Igazából ő is jól néz ki, de nem eléggé zavarba tud hozni. Azt sem értem, hogy miért szemelt ki. És ez nem az első ilyen eset! Talán látszik rajtam valamiből, hogy más lennék? Valójában tényleg más vagyok? Szerelmes álmaim főszereplői nagyrészt nőkből állnak. Nem mondom, hogy egyáltalán nem izgatnak a férfiak.. Van amikor kifejezetten azon agyalok, hogy jó lenne egy család. De alig akad olyan, aki jól néz ki. Meg igazából tök olyan, mintha elkattanna valami. Egyszer a férfiak, egyszer a lányok érdekelnek. Visszagondolva az előző éveimre: én olyan kislány voltam, aki nagyon nem akart melleket. Szégyelltem, hogy nő, egyáltalán nem akartam. Sosem babáztam, mindig kisautókkal játszottam. Valamint azt is tudni kell, hogy gyerekként elnyomtak sokszor, nagyon kegyetlenek voltak velem a társaim. Nem tudom, hogy ezek bármit is befolyásolnak-e. Viszont ez már elég ijesztő, érdekes, hogyha egy nehéz napon vagyok túl, azon agyalok, milyen jó lenne egy gyengéd érintkezés egy csinos lánnyal. És talán az a legdurvább, hogy ezt így tartogatom magamban, de én sem vagyok biztos semmiben sem. Ötletek, hogy mi lehet ez?

2015. nov. 26. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Leszbikus vagy. Szerintem. Ismerkedj meg azzal a szaktárssal aki méreget. Hívd el kávézni. Ha ő esetleg nem is leszbikus mindenképp ismerkedj meg eggyel és ki is derül számodra is biztosan, hogy hányadán állsz a nőkkel.


De szerintem leszbi vagy. 👍

2015. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, vagy legalábbis biszexuális.

Mindenképp meg kéne ismerned valakit, ahogy az előttem szóló is mondta. Akkor derülne ki igazán, hogy tényleg tetszik-e a dolog, vagy csak fantázia az egész :)

2015. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi veled ez teljesen normális dolog, szerintem biszex vagy és kész 18/L
2015. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bi lehetsz szerintem. Viszont ha már így van a helyzet, akkor tessék szépen kiélni magad nagylány. ;)
2015. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így a leírtak alapján biszexuális lehetsz (vagy lehet hülyén hangzik,de később leszbikus leszel). Én is így voltam még 2 éve,és először a fiúk és a lányok is tetszettek,aztán szépen-lassan teljesen elvesztettem az érdeklődésem a férfiak iránt.
2015. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem te:egy inkább leszi-bi vagy.

aki inkább a lányokat kedvelei,de azért néha a pasik is jók.

nem tudok sok ujjat mondani:ismerkedj össze a szaktársaddal,és éldki a vágyaidat.


a múltad nem igazán számit.

2015. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meglepődnél hány lány fantáziál ilyesmiről.. Mégis pasi mellett kötnek ki, és igazán velük boldogak. SZóval neked sincs veszve ez, de semmi rossz nincs abban, ha esetelg komolyan vonzódsz a nőkhöz.
2015. nov. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!