Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én értettem félre a jeleit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értettem félre a jeleit, vagy van még esélyem? (bocsi a hosszú magyarázatért! )

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt ismertem meg a fiút egy buliban. Szép, nem szép csókolóztunk. De utána elmondtam neki, hogy van barátom, ráadásul kiderült, hogy sport társak. Pár hét múlva én is mentem a barátommal sportolni. Ott a "bulis fiú" a barátommal nagyon kedvesen, velem pedig ridegen viselkedett, ami már ott is meglepő volt, mert a buli után hazahozott. Nemrég szakítottam a párommal (nagyon durva volt velem). A másik fiú elvitt randizni. Remekül éreztük magunkat, átkarolt, beszélgettünk. Miután hazahozott megköszönte az estét, és mondta, hogy mihamarabb ismételjük meg.

Na, és itt jön a csavar. Megegyeztünk, hogy elmegyünk bulizni. De aznap lemondta, mivel fáradt... Pár barátnőmmel lementünk a szórakozóhelyre, (és láss csodát!) ott volt a barátaival. Odaintett nekem, aztán elspurizott. Másnap írt egy levelet, hogy ne haragudjak, fáradt volt, nemsokkal később haza is ment. Írtam neki, hogy semmi baj. Semmi válasz... Írtam neki, hogy nagyon ellaposodtunk. Semmi...

Mit akart tőlem, mi okozhatta ezt a hirtelen változást?

Ő F/25 én L/20



2013. márc. 27. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell neki más "levetett ruhája"... De javítsatok ki ,ha más nem így gondolja.
2013. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, akkor mért vitt randira? :)
2013. márc. 27. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet h később hallott az exedtől pár dolgot rólad és belegondolt, hogyha a párodat is megcsaltad, akkor őt is meg fogod.
2013. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezen én is gondolkoztam. De nincs közös ismerősünk, csak az exem. Ő pedig semmi rosszat nem mondott rólam. Beszélgettünk erről. Őszintén ő azt mondta, hogy meg akart dönteni, és mikor leesett neki, hogy az nem így megy, lecserélt.

Azért sem hiszem, hogy attól fél, hogy megcsalom, mivel pont az ellenkezőjét bizonyítottam azzal, hogy a buliban megmondtam neki, hogy nem akarom a csókot, és nem is hagytam a kezdeti döbbenet után... :/

2013. márc. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!