Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kimondhatom hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondhatom hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Persze nem szó szerint értem.

Az osztálytársnőimnek már van olyan aki tetszik vagy járnak is, de én egy fiúban se látom azt amit a többiek! :(

Ès az ilyen sztárok se tetszenek, most komolyan, Justin Bieber felsőtestében mi a szexi? És Zac Efronéban?

Múltkor egyik barátnőm megkérdezte leszbikus vagyok e hogy nem tetszenek a fiúk. Hogy őszinte legyek fogalmam se volt mi az hogy leszbikus.

Utána néztem neten, rájöttem hogy azt jelenti hogy egy lány a lányokat tartja vonzónak, nem a fiúkat. Konkrétan röhögtem ezen, de aztán belegondoltam, hogy én:

Tesin megnézem az öltözőben a lányokat,

Ha közel jön egy lány hozzám akkor elpirulok, megzavarodok,

Mindig is a lányokkal jöttem ki jobban.

Azóta meg kezdek bepánikolni hogy tényleg leszbikus vagyok, ma pl. arról beszéltünk az osztályban hogy kinek mekkora a melle, és a leg"bátrabb" lány tőlem is megkérdezte, azt mondtam nem tudom erre azt mondta majd ő megmondja, erre megfogta a cicimet én meg teljesen belepirultam, azt vettem észre hogy ez nekem nagyon is tetszett csak nem értem miért!

Amúgy 13 vagyok.



2015. nov. 24. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is csak azt mondom NYUGI ! :) 13 évesen, ha senkihez sem vonzódsz különösen, vagy hogy csak lányok társaságát keresed, teljesen normális. - Nem az osztálytársaid tempójában fejlődik életednek ez a területe. - (Ez abból is látszik, hogy utána kellett olvasni miről karattyolnak)

És ez remek dolog! - Mersz önmagad lenni... - Ne izgasd magad rajtuk... Lehet heteroszexuális vagy, az is lehet leszbikus vagy bi...végül is per pill lényegtelen.

Egy nap szerelmes leszel valakibe, de még az sem vés kőbe semmit. - Idővel tisztán fogsz látni! - Addig is fölösleges törni rajta az agyad...:)

Én először 16 évesen lettem szerelmes, és 10 évbe telt, mire kimondtam leszbikus vagyok. - Nem érzem, hogy bármit is veszítettem volna...

2015. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. nov. 25. 22:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát... Én 12 voltam mikor rájöttem h bisex vagyok 14/F
2015. nov. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg próbálj ki mindent ;) 18/L
2015. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem életkor kérdése. Van, aki 20 évesen annak érzi magát, aztán 30 évesen mégis férjhez megy. Ez változik, alakul, valakinél meg állandó.
2015. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!