Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek hogy ne zavarjon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne zavarjon az hogy a baratnőm nem gyanáztat?

Figyelt kérdés
Nem szeretné leszedni "ott" a szőrt engem meg nagyon zavar mert nem szeretem ha szőrös... Hogyan tudom elfogadni hogy ez a helyzet mire koncentráljak hogy ne zavarjon?

2015. nov. 21. 23:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*gyantáztat
2015. nov. 21. 23:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Szólj neki hogy borotválkozzon meg, hogy szeretnéd kipróbálni milyen ha csupasz vagy valami. Vagy vágja fazonra.
2015. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Én szeretem "ott" de azt gondoltam nincs már ilyen nő.

Javaslom, ha szakításra kerül a sor, küld hozzám randira.

Esetleg, ha szeret motorozni már most küldheted XD

2015. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Talán tarsd tiszteletben, én is meghagyom ott, rövidre vágom. Max fura a pasiknak :D
2015. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
nálam ez tuti kizáró ok lenne 1 kapcsolatban!!!Megmondanám addig nem nyúlok hozzá még el nem takarítja!!! nem fogok szőrcsimbókot ny*lni!!!
2015. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ miért nem akarja leszedni.

Ha fél a fájdalomtól, akkor borotválja le /akár te is csinálhatod neki/ vagy vágja rövidre szakállvágóval.


Ha látványra nem szereti a csupaszságot, akkor nem sokat tehetsz. Esetleg kiegyeztek egy "alul semmi" fazonban. Ilyenkor szőrösen marad a vénuszdombja - ő ettől nem érzi magát kislányosnak - számodra pedig sima lesz a szeméremajkainál.


A saját véleményem az, hogy engem is zavarna, ha szőrös lenne a barátnőm. Eddig egy lánnyal találkoztam, aki szőrös volt (mármint teljes szőrzettel rendelkezett), de egy közös borotválkozás után belátta, hogy sokkal jobb szőr nélkül.

Lehet csak meg kéne mutatni neki is.

2015. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekek... Ez még mindig LESZBIKUS kategória...
2015. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azért nem szedik le, mert nem jól csinálják és úgy kipattog, vérzik.


éles cucc kell hozzá meg nem direkt a növekedéssel ellentétes irányba vágni.

2015. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincs szebb mint egy gyönyörű szőrös punci!

(régen csak olyanok voltak)

F/60

2015. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy szőrről van szó? Mert nem kellene annyira zavarnia a szőrnek ha egészen kicsire van vágva... Olyankor nem kéne hogy zavarjon semmiben.
2015. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!