Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szülés után a 6 hetes kontroll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után a 6 hetes kontrollon kaptam fogamzásgátlót Cerazettet de még nem jött meg. A doki szerint szedjem be ne zavarjon. Soha nem szedtem be még ilyen gyógyszert hogy is működik? Mikor kell szünetet tartani? Ha elfogy a 28 tabletta?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A fogamzásgátló tablettalevél 21 szem tablettát tartalmaz. 21 tabletta elfogyása után ( a szedését a papírján jelzett nyilak és hetet jelölő betűk irányítják, nem lehet eltéveszteni) kell 7 nap szünetet tartani és a 8. nap bevenni a következő levélből a tablettát. :)
2009. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hátrány, hogy szedése alatt szabálytalan lehet a havi vérzés, előfordulhat, hogy nem is lesz havi vérzése egyáltalán.


Nézze meg, melyiket veszi ki. Pl. ha szerdán kezdi, a szerda jelzésű tablettát vegye ki. Minden nap egy filmtablettát vegyen be a nyílnak megfelelően haladva.


Ha a csomag kiürült, másnap folytassa a következő csomaggal, azaz nem kell szünetet tartani és havi vérzésre várni.


na ezeket találtam neked.

azaz, nemkell szünetet tartani, hanem folyamatosan kell szedni. havi vérzésre pedig nwemkell várni, mert lehet h nemfog megjönni. ezeket írta a betegtájékoztató.

2009. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Cezrette teljesen más, mint a többi fogamzásgátló!!!!!!

[link]


Nincs szünet a levelek között és lehet, hogy nem is fog megjönni még vagy fél évig, hiszen ha szoptatsz valószínűleg nincs peteérésed.

Olvas el a linket!

2009. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!