Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kimondhatom hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondhatom hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Persze nem szó szerint értem.

Az osztálytársnőimnek már van olyan aki tetszik vagy járnak is, de én egy fiúban se látom azt amit a többiek! :(

Ès az ilyen sztárok se tetszenek, most komolyan, Justin Bieber felsőtestében mi a szexi? És Zac Efronéban?

Múltkor egyik barátnőm megkérdezte leszbikus vagyok e hogy nem tetszenek a fiúk. Hogy őszinte legyek fogalmam se volt mi az hogy leszbikus.

Utána néztem neten, rájöttem hogy azt jelenti hogy egy lány a lányokat tartja vonzónak, nem a fiúkat. Konkrétan röhögtem ezen, de aztán belegondoltam, hogy én:

Tesin megnézem az öltözőben a lányokat,

Ha közel jön egy lány hozzám akkor elpirulok, megzavarodok,

Mindig is a lányokkal jöttem ki jobban.

Azóta meg kezdek bepánikolni hogy tényleg leszbikus vagyok, ma pl. arról beszéltünk az osztályban hogy kinek mekkora a melle, és a leg"bátrabb" lány tőlem is megkérdezte, azt mondtam nem tudom erre azt mondta majd ő megmondja, erre megfogta a cicimet én meg teljesen belepirultam, azt vettem észre hogy ez nekem nagyon is tetszett csak nem értem miért!

Amúgy 13 vagyok.



2015. nov. 24. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
WTF? :O
2015. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai lenne ezt kimondani.

Nem mindenki érik egyszerre, 13 évesen van még időd.

Lehet hogy pár év múlva már érdekelni fognak a fiúk.

Még nem maradtál le semmiről.

2015. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
még nem
2015. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Igen. Lehet hogy leszbikus vagy. De ez nem baj. És főleg ne vállald fel másik előtt mert sok a homofób. Azok akik elítélik ezt.


Két fajta meleg ember van. Aki a szocializáció során lett leszbikus, és akivel ez veleszűletett. Mivel fiatal vagy ezért gondolom veledazületett.

2015. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagy esély van rá!
2015. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

csak nyugalom. attól még, hogy a sztárok nem jönnek be, nem vagy abnormális. ízlések és pofonok, nemde-bár? :)

nem kell pánikolni. ha nem tetszenek a fiúk, az rendben van (ebben a korban amúgy is a leghülyébbek).

kor miatt ne aggódj, nem számít, nekem 11 évesen tűnt fel először, hogy a lányokat stírölöm.

az is lehet, hogy attól pirulsz el, mert te ilyen típus vagy.

attól meg, hogy nincsen barátod, nem baj. senki nem halt még bele, ha 13-14 évesen nem volt barátja.

ha úgy gondolnád, hogy leszbi vagy, akkor, mint előttem is mondták, ne mondd el senkinek. tudom, nehéz, egy idő után már majdnem megőrülsz miatta, de a te korodban az osztálytársaid éppen a nagy pletykamániában vannak, megy a klikkesedés, stb.


nem megrémíteni akarlak, csak tudd, hogy a világ sajnos nem olyan rózsaszín, mint amilyennek gondolnád.

tényleg van, hogy kinövi az ember. ha meg nem növi ki, akkor is fölösleges ezen aggódni, mert amúgy is rá fogsz jönni.


még csak nem régóta gondolsz arra, hogy lehet, leszbikus vagy: én azt tanácsolom, kicsit várj, szokd meg a gondolatot, aztán, ha (valamennyire) megnyugodtál, akkor gondolkozz el rajta.


nálam mikor ez először merült fel olyannyira, hogy le se tagadhattam volna magamnak, hogy a lányok is bejönnek, az első gondolatom az volt: "basszus, egy lányba vagyok szerelmes!"

nálam ez konkrétan áprilisban történt, és az egész nyári szünetet azzal töltöttem, hogy megpróbáljam megérteni, hogy most mi a fene is van velem. TEHÁT: nyugi, rá fogsz erre jönni, csak idő kell hozzá. arra készülj fel, hogy ez nem csak pár nap lesz, hanem hetek-hónapok. ezt neked kell tisztáznod magadban, nem másoknak kell megmondaniuk, hogy szerintük te leszbi vagy-e vagy sem.


és nem kell rögtön pontosan tudnod a választ: ha úgy érzed, leszbikus vagy, és később rájössz, hogy nem, akkor az teljesen oké.


hidd el, nincsen veled az égvilágon semmi baj, ez nem olyasvalami, amitől te kevesebb vagy!

2015. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :)
2015. nov. 24. 23:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért is kellene kimondanod? Ez csak egy kategória, a szexualitás sokkal képlékenyebb ennél, akár életkoronként is változik. Ha majd lesz egy barátnőd, akit fel akarsz vállalni, mert szexeltek és szerelmes vagy bele, akkor mondd el, ha akarod, bár akkor se tartozik senkire. Kamaszkorban teljesen megszokott dolog a saját nem iránt is érdeklődni, még fejlődésben van a szexualitásod, még nem kiforrott.
2015. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És hány évesen lehet biztosra tudni valakinél hogy leszbikus vagy heteró e?
2015. nov. 25. 15:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nincs korhoz kötve. Én 25 évesen jöttem rá, hogy enyhén biszex vagyok.


Amint eljön nálad az első szerelem tudni fogod mi a helyzet.

2015. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!