Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy szedjek fel csajt? :D

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjek fel csajt? :D

Figyelt kérdés
Komolyan szinte lehetetlen pedig nem vagyok olyan szörnyű:DD komoly kapcsolatot keresek x éve és még mindig nem jött össze gondoltam ha majd egyetemista leszek akk könnyebb lesz de nem :DD 18/L/L

2015. nov. 23. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Küldj képet privátban egy rövid önéletrajzzal és adok tanácsot :DD


20/L

2015. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Figyelj! Lányoknak is van melegbár. És vannak társkeresők is.
2015. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Lehet mar mindenki meggyogyult csak te maradtal beteg...
2015. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is kezdem már feladni :D .. egyszerűen nem tudom hogyan kéne ismerkedem. Szíves örömes kezdeményeznék, ha tudnám valakiről, hogy szabad a pálya, de nem tudom sosem biztosra. Csomószor éreztem már, hogy mutat érdeklődést felém az adott személy, de mi van, ha csak szimpátia, vagy ilyen ... szóval nem tudom. Felvállalni pedig egyelőre nem igyekszem, pedig bizonyára segítene a helyzetemen. Persze, ha lenne valakim nem titkolnám, de addig nem reklámozom :D
2015. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Talan utanna sem kene utcso!

Csak annyit mondok Taigetosz!

Tudod mit csinaltak ott?

2015. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
itt is tudsz keresni csajt de mindenképp mondd neki hogy facebookon beszélgessetek csak a továbbiakban hogy kiszúrd a pasikat, amúgy meg szerintem ne akarj ennyi idősen komolyan kapcsolatot, éld ki magad inkább, én is azt teszem;) 18/L
2015. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves taigetoszos hozzászóló!


Nyilván a párkapcsolatom sem reklámoznám, de azértn em élnék vele remete életmódot egy erdőben, elbújva. Joga van a melegeknek is a teljes élethez! Nem fogok azért 2 méter távolságnyira sétálni a páromtól, nehogy zavarjon valakit. Nyilván, ahogy a heteróknél is igaz ez, van, aminek igen is a házfalak közt a helye. De egy szájrapuszi/kultúrált csókolózás szerintem simán belefér.

2015. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! 16 vagyok,leszbikus (hasonló gonddal). Ha érdekellek írj nyugodtan!
2015. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tinder!
2015. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

7!

Azert gondolj a gyerekekre is!

Hogy en elrontom a gyomrom a te kulturalt csokolozasodtol egy hanyassal tulteszem maganat rajta ,de az elso sorom...

2015. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!