Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányoknál hogy van ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányoknál hogy van ez a szűzhártyás dolog?

Figyelt kérdés

Ugye vannak az olyan leszbik aki már akkor rájönnek hogy a lányokat szeretik mielőtt létesíttetek volna fiúval szexuális kapcsolatot.

Náluk hogy van a szűzhártyás dolog?ujjazással,dildóval vibrátorral?



2015. szept. 18. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Vannak olyan leszbik,akik egyáltalán nem szeretik a behatolást, és az a felfogásuk, hogy ne is legyen náluk sosem behatolás.(tehát se ujjazás,se felcsatolhatós,vagy dildózás). Tehát ők szűzek maradnak életük végéig és csak a nyalást élvezik,vagy a cisklóizgatást kézzel.
2015. szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nah az van, hogy a szűzhártyának semmi köze nincs a szüzesség elvesztéséhez. Mivel az, mondjuk biciklizés közben, vagy tampon felhelyezésénél is eltud szakadni. Egyszer hallottam egy olyat, hogy csak seggbe ment, úgy hogy még szűz vagyok.
2015. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nekem egy közeli lány ismerősöm is ezzel hozakodott elő ;)
2015. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen behatolós játékot nem szeretek, ódzkodom tőlük.

Ujj. :)

2015. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amint láthatod, van aki szereti az ilyen behatolós dolgokat, és van aki nem.

Mivel a legtöbb leszbikus esetében megvan az a luxus, hogy akkora cuccot használ amekkora neki jól esik, így pont akkorát vesz ami neki jónak tűnik.

Vagy nem vesz.

Vagy eleve nem is volt neki, mert transz. Olyan is van.


A szűzhártya vagy kiszakad, vagy kitágul, vagy nem. Ugyanolyan lágy, nyúlékony szövet mint a hüvely, megfelelő síkosítás mellett ki is tágulhat anélkül hogy berepedne.


Az ekörüli felhajtás a heteró társadalom hülyesége, még abból az időszakból, amikor az utódlás és a gyerekek apjának kiléte kulcsfontosságú volt, az orvostudomány meg a béka ségge alatt.

Ma már nincs így, az vesz kotont, fogamzásgátló tablettát aki akar. Lehet DNS tesztre menni, és egyértelmű lesz hogy ki az apa.

Ezen kívül a család egzisztenciája nem az apától örökölt föld, mindkét szülő munkaképes, és a gyerekek se ugyanazt a pályát választják mint szüleik. Ebben a rendszerben tök értelmetlen egy a szüzesség koncepció.


Ezen kívül a hüvely nem épp az első számú erogén zóna a női testen.

A csikló az egyetlen szerv az emberi testben (mind férfi mind női) mely csak és kizárólag az örömszerzésre funkcionál.

A csikló szárai kétoldalt hátra nyúlnak, ez érzékelhető a hüvelynél és az ánusznál.

Szóval vannak itt lehetőségek, az más kérdés, hogy te korlátolt vagy-e, illetve hogy túllátsz-e a nemlétező szexuális oktatás heterocentrikus elképzelésein.

Nem biztos hogy úgy vannak a dolgok ahogy e azokat elképzelted.

2015. szept. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Pedig fontos a behatolás is szerintem. Még ha leszbi vagyok, az akkor is hozzátartozik a szexhez, és jó érzés. ;)


Amúgy az eredeti kérdésre visszatérve, ujjal is lehet próbálkozni, de úgy nem biztos, hogy sikerül. Szóval van olyan is, hogy műpéniszt használnak hozzá, azt dugnak fel egymásnak. Nekem tetszik ez is nagyon, ha két lány így veszi el egymás szüzességét. :)

2015. szept. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Olyan mint a tűzfal a gépeden :D
2015. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tom neked milyen géped van, de nálunk a tűzfalon nincs lyuk amiből dől a vér havi 1X....
2015. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!