Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor igaz ez a szűzhárty...

Most akkor igaz ez a szűzhártyás dolog?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy sportolástól is kiszakadhat a szűzhártya.

Ez igaz?

Ha én kézilabdázom, elképzelhető, hogy már kiszakadt a szűzhártyám, noha még nem voltam testi kapcsolatban fiúval?


2010. okt. 7. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Elintézzem, hogy ne aggódj miatta, mitől szakadt ki? :D
2010. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elképzelhető, de én úgy tudom, hogy intenzív sportolással van ez. és inkább a bicikli miatt. de az én tudásom is hiányos ebben...
2010. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hááát megeshet a dolog, de azért azt vszínűleg érezted volna
2010. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha vékony és rányomódik valami lehet.
2010. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LittleFairy: válasza:
Ez csak akkor igaz ha aerobikozol vagy hasonló..és sokat spárgázol!
2010. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem nem...csak futsz és ugrálsz...nem spárgázol vagy ilyesmi...sztem kézilabdától nem lehet bajod
2010. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj hagyd már a kiszakad az nem olyan hogy teljesen hanem hogy megsérül. ez nem olya hogy igen vagy nem szűz vagy nem van olyan is hogy félig meg ilyenek
2010. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintetek a menzesz hol távozik? Ha nem lenne rés a hártyán, nem tudna hol kijönni. Egyébként attól, hogy a sportolástól megreped, még szűz maradsz... Attól a pillanattól veszíted el, amint egy kukker belédhatol. Ha feltolsz egy csokiskekszet és átszakítod, attól még szűz maradsz. Értem?? :)
2010. okt. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!