Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mennyire fer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fer dolog ez?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam 10évvel idosebb novel nagyon dögös azt mondta bisex es le akar fekudni velem becezgettuk egymást megkedveltem nagyon es 1honap utan most mondja hogy inkább ne kedveskedjek neki mert mar zavarja az intim tema is ekkor azt is megtudtamhogy meg nem is volt nővel tehát ez azt jelenti nem is bisdx es legyunk csak ismerosok mert nagyon szeret beszelgetni velem es nagyon

megkedvelt. Ez mekkora kib###as hogy jatszott az erzelmeimmel? En meg kitartam az egész eletemet neki. Lehet hogy csak fél amiatt hogy fiatalwbb vagyok? Mert megkérdeztem hogy miert van ez es azt mondta hogy a távolság miatt nem akar belem szdrelmes lenni.


2015. aug. 15. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem FAIR. Ne törődj vele.
2015. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De lelkileg megfogott mert meg nem volt csak sex kapcsolatom
2015. aug. 15. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Lesz ugyan ilyen aki nem csinálja ezt. :) felejtsd el szerintem.
2015. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jolvan
2015. aug. 15. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ember identitása nem a tetteken múlik. Lehet valaki úgy is biszex, hogy egész életében csak az egyik nemmel szexel, és akkor is az ha soha életében nem fekszik le senkivel.


Lehet rájött, hogy hozzád épp nem vonzódik, vagy kiderült hogy nem tart megfelelő partnernek pl. emberileg. Leszbikusként se akarsz megdugni minden egyes nőt aki szembejön, de ettől nem vagy heteró vagy aszex vagy mittudomén.


Az embernek MINDIG van joga nemet mondani bármilyen szexuális jellegű dologra. Szívességet tettél neki? Mondhat nemet. Egy éve párkapcsolatban vagytok? Mondhat nemet. Húsz éve házasok vagytok? Akkor is mondhat nemet.


Az az alap emberi tisztesség, hogy elfogadod a másik döntését, figyelsz arra, hogy ő is akarja. Normális ember próbálja úgy intézni, hogy ne erőszakoljon meg senkit.


Minden intim kapcsolatban ott az esély hogy a másik nemet mond, ezen nem kéne annyira meglepődni és felháborodni. Az emberek nem kávéautomaták, hogy bedobod a X mértékű kedvességet, berendeled amit szeretnél aztán kiadja hogy szex. Ez nem így megy.


Az emberek ismerkednek, aztán néha rájönnek, hogy ja bocs mégse ő az. Nem kell ezt túlmisztifikálni, nem a te hibád, nem az ő hibája, egyszerűen ezek szerint nem illetek össze.


Lesz még ilyen. Nem szívd mellre, keress másik lányt.

2015. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azt teszi amihez kedve van, es amit ugy erez hogy neki az a jo. Nem tartozik elszamolassal, foleg pl. nem neked, akivel egyutt sem volt, meg semmi. Reszerol nincs tobb, ennyi, kesz, fogd fel.
2015. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De a it az a lényeg hogy nem kene a masik erzeseivel játszani szerintem ez senknek nem esik jolnem vagyok egy jaekauto ennyi persze hogy joga van nemet mondani de mindennek meg van a maga ideje

Es köszönöm felfogtam de ez akkor is kocs##seg volt. En nem allkk le senkivel azert hogy szorakozzak aztan ha oda kerül a sor hogy talalkozzunk akkor jajj bocsi de fejezzuk be mert igazabol nem is vagyok bisex pff....

2015. aug. 16. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat pedig vannak ilyen emberek akik csak azt nezik nekik mi a jo. Maskor csak akkor engedj kozel valakit ha latod hogy a reszerol is oszinte a dolog. Minel hamarabb mar az elejen talalkozni kell. Es egyebkent is mikor mar eloszor eljatsza hogy ez nem megy meg nem tudom meg ne talalkozzunk stb, akkor kell otthagyni.
2015. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!