Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Másnak is ilyen kulcsfontosság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen kulcsfontosságú dolog a nők keze?

Figyelt kérdés
Szinte ez az első dolog amit egy lányon megnézek. Egy hosszú ujjú, szépen maníkűrözött kéz nekem vonzóbb, mint egy mell. Ez normális dolog? És az beteg dolog, hogyha bejönnek a hosszú, karomszerű műkörmök? (ELvileg leszbikusoknak rövid körme van, nem?)

2015. máj. 16. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kicsi, keskeny ujjaim vannak, rövid körömmel, ezért még nem vagyok lezbikus:D
2015. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen én is megnézem a nöi kezeket, lányok kezét, pl: legjobban bkvn ahogy kapaszkodnak ilyenek, de sajnos manapság egyre több a nagykezü nö :( mindegyiknek olyan hülye hosszú ujjai vannak,

nagyon kevés a kis kéz,

2015. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a nagy kezekkel, csak legyen szép formás körme, hosszú ujjai.
2015. máj. 16. 17:48
 4/12 anonim ***** válasza:
normális dolgok ezek. nálam az ajkak formája a legelső
2015. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fura. de azért még nem raknálak máglyára.
2015. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

én is elsők közt nézem meg a nők kezét. sokkal többet elárul róluk mint az öltözködés vagy akármi.

egy szép igényes női kéz az kell az összhatáshoz. a körme legyen lakkozva, vagy műköröm, de ha a csontig rágott, meg a sárgás ronda körmű csajoktól kiráz a hideg. még a legszebb csaj sem ér semmit a szememben, ha igénytelen, rövid természetes körme van.

2015. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem rövid körmöm van, mert gitározok... ^^

én biként csajokon mondjuk azt nézem, hogy rövid-e a körmük, de ezek szerint az sem jelent sokat? :D :(

2015. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon szép egy hosszú körmű kéz,de praktikusság szempontjából inkább a rövid körmöket preferálom magamon,és a páromon is.volt már egy-két "baleset" a hosszabb körmökből... :/
2015. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy van akiknek tetszik a műköröm :))

Én imádom őket szerintem nagyon nőies és szexi

És ilyen a mostani körmöm :P : [link]

2015. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De várjatok, egy leszbikusnál nem hátrány a műköröm? Gondolom több méretben is van, de ami ilyen hosszú, az nem fájdalmas behatolásnál? Teljesen komolyan kérdezem. Volt már dolgom nővel nőként és kíváncsi vagyok, hogy nem macerásabb beügyeskedni azt a műkörmös ujjat, mint a természeteset?

Én személy szerint félnék egy olyan csajtól, aki műkörömmel közeledne felém:D

2015. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!