Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hármas szex vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hármas szex vagy gruppen élményed, vagy esetleg izgatna a dolog?

Figyelt kérdés
Milyen felállásban képzelnéd el és miért úgy?
2015. máj. 14. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer volt hármas. Ezt is kipróbáltam. De a kettes sokkal jobb.
2015. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Kétszer volt már hármasban részem. Mindkét alkalommal 2 lány 1 fiú felállásban. 21F
2015. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Volt 3as szex. 2fiúval. 24L
2015. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Én voltam többször 2 lánnyal,tetszett a dologszivesen kipróbálnám azt is hogy egy lányt ketten vagy többen dugunk,de még ez nem jött össze..f37
2015. máj. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor jó a hármas,ha az egyik nőben van egy kis kis "biszex"beütés,így nagyon sokáig és többször lehet csinálni!
2015. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos csak kétszer volt ilyen 2x2 lánnyal. Mind a két esetben fiatal, vékony, hosszú hajú thai lányokkal voltam. Jó volt, mind a 4 lány elképesztő szűk volt. Mindkét esetben barátnők voltak, a négyes felállást leszámítva nem is tudtam volna jobb programot elképzelni azokra az estékre. Azt sajnálom, hogy hármat soha nem vittem haza egyszerre, de lehet, hogy annyival már nem is bírnék el.
2015. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
nekem is volt benne részem 2 F szerintem jó volt :)
2015. máj. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fekete Beáta Tímea válasza:
54%
Gruppen sex elmenyem volt, legalabb 10-12 pasi. Szetkurtak. Jatekszerekkel toltak. Nagyon jo elmeny volt:)
2015. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Engem izgatna a dolog, 2 pasival, de úgy, hogy ne csak engem, hanem egymást is kényeztessék :)
2015. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én2 barátnőmtől is simán megkérdeztem, és mondták hogy nem, de nem is volt belőle semmi gond, kicsit kibeszéltük miért... egyiken főleg csodálkoztam, mert szerette nagyon a popószexet, volt hogy farkammal az egyikben,vibrivel voltam a másik lukban, és fordítva, megkérdeztem hogy nem élvezné-e ugyan ilyen nagyon két pasival, de nemet válaszolt ő is... én szeretem kényeztetni a partnereimet, simán benne lettem volna, mert izgat, ha jól érzik magukat. őneki simán voltak orgazmusai csak popószex közben is, csodálkoztam miért nem próbálná ki a szendvicset... jópár hónappal később szétmentünk. igazából most szívesen csatlakoznék párhoz is, szinte mindent megtéve amire a csaj vágyna, nem sok tabu van előttem, szeretem ha kielégül... nem zavarna a párja jelenléte, sőt, izgatna ahogy látok mást szexelni, még nemrég voltam csak 2 csajjal először életemben, nagyon jó volt, most kipróbálnám a 2 pasi egy csaj szitut is, de a többest, vagy a bukkake-t is kipróbálnám...
2015. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!